Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agámához vagy...

Szakállas agámához vagy leopárd gekkóhoz milyen élő növényt tehetek be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy ha szakállas agámát szeretnék vagy leopárd gekkót akkor a házilag készített terráriumba milyen élő növényt tehetek ami ügye bírja a meleget és a szárasságot? gondoltam kaktuszra is de nem tudom melyik fajta bírja, és még az higy melyiket tartsam inkább? Melyiket érdemesebb? (A két állatra gondolok)

A válaszokat előre is köszönöm



2017. okt. 27. 19:40
 1/4 Lipton. ***** válasza:

Ha tudod biztosítani az igényeit, akkor bármelyiket tarthatod.

Kaktuszt ne rakj be!

Ha akarsz élő növényt, akkor olyat ami nem mérgező és strapabíró, pl Ficus benjamina, Schefflera, Bromelia...

2017. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szakállas agámának semmilyen mert mindent megesz
2017. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.Nekem is volt szakállas agámám és akármilyen növényt raktam be neki mindet megette vagy "szétszedte".A leopárd gekkó ilyen szempontból nem bántja a növényeket. Így ha megfelelő körülményt tudsz teremteni a növénynek akármilyet betehetsz nekik.
2017. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk kövirózsaféléket
2017. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!