Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van 2db sárgafülű ékszerteknős...

Pascal Áron kérdése:

Van 2db sárgafülű ékszerteknősöm. Szeretnék élő növényeket esetleg más állatokat betenni melléjük. Halakat megeszik 3 teknősnek már nem lenne elég hely vagyis hát 400-450 literesbe vannak szóval nem tudom. Rák? Valami ötlet valaki?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Állatot semmiképp. Növényt tudsz betenni, de az sem sokáig marad meg náluk. Itt egy kérdés, amiben a kérdező hasonló problémával küzd hátha segít.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

2017. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok helyen nézegettem hogy nagyobb halakat nem igazán bántja de köszönöm válaszod! Esetleg Pézsma teknős?
2017. nov. 6. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem keverném a kétféle teknőst, jó nem sül ki belőle, főleg ha az új jövevény még kisebb is, meg össze sem biztos, hogy szoknak.

Növényekkel próbálkozhatsz, de az úszóteret meg kell hagyni nekik.

Kerti tóban előfordul, hogy a teknős, levadászik néha halakat, szóval nem tennék halat sem mellé. Főleg, mert a halhoz nagyon jó szűrés kell, a teknős meg erősen koszol.

2017. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne nagyon rakj be állatot melléjük, végképp ne még egy teknőst, így is elég nekik elviselniük a másikat (nem, a teknősök nem társas lények, épp az ellentéte). Inkább örülj, hogy nincs köztük konfliktus.


Halat éppenséggel rakhatnál, de lehet, hogy levadásszák őket, ha pedig nem, akkor is folyamatos stressz alatt élnének. Növényt tehetsz be természetesen, de nagyon sok vele a macera, mert megeszik és megtépkedik őket, ami rengeteg szerves hulladékkal jár.

2017. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket😀!
2017. nov. 19. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!