Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkó kezdő hüllő...

Leopárd gekkó kezdő hüllő tartónak?

Figyelt kérdés

Gondolkozom leopárd gekkó tartáson. Inkább egy kisebb,2-3-4 fős csapatot szeretnék tartani, mindegyikük nőstény lenne (nem szeretnék kicsiket). Egy kb.80*50-es hely hány darabnak lenne elegendő? Olvastam a hogy a legmegfelelőbb nekik a talajmelegítő, abból az ilyen cső is jó? Sok helyen utánuk olvastam, és mindenhol mást írtak, szóval kell feléjük lámpa, vagy sem?

A tető nélküli terrárium is jó nekik, ha majd teszek rá rácsot?(főleg a páratartalom miatt kérdezem)

Honnan érdemes venni? Ha esetleg konkrét helyeket is tudtok ajánlani, akkor azt megköszönném :) Budapest-Szolnok környékén


2017. nov. 19. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak leopárd gekkóim. Bár nem mondanám magam profinak de én csak ajánlani tudom őket kezdésnek.Nem túl aktívak (max este).

A talajmelegítőt én is ajánlom ugyanis télen

elengedhetetlen nekik egy lámpával.Tenyésztőt sajnos nem tudok de menj el a Terra Plázára ott biztosan találsz.

2017. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!