Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Többször látom mostanában...

Többször látom mostanában hogy két teki egymással szemben van a vízben szinte össze ér a fejük és az első lábait a fejük mellett kinyújtják és szinte remeg a lábuk. Miért csinálják ezt a tekik?

Figyelt kérdés

Ez valami udvarlás szerű lenne?Vagy valami más?Olyat is csinálnak hogy az egyik szorosan a másik felett úszik követi mindenhova és a feje mindig közel van a másikéhoz.

Csináltak már másnak is ilyet a teknőceik?


2008. okt. 23. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
szia, én azt tippelem, de tényleg csak tipp hogy lehet hogy fáznak, nem? :S szerintem elképzelhető
2008. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném mivel 4 tekim van és nem mind csinálja ezt.De azóta olvastam már más kérdésnél hogy ha így "remegtetik" egymásnak a lábaikat az udvarlás jele lehet.Vajon lehet valami különböző fajta tekik között is?
2008. okt. 24. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
a mi tekiink akkor nyújtogatják lábukat, nyakukat ha napoznak
2008. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a tekiknél ez az udvarlás :)
2008. nov. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jahh igen az enyémek is csinálták, így remegtetik a lábukat, jaja ez udvarlás
2008. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat én is erre gondoltam!

Előfordulhat hogy lesz is valami az udvarláson kívül?

Ha igen mikor számíthatok majd kis tojásra?

Egyáltalán lehetséges ez különböző fajta tekiknél is?

2008. nov. 3. 12:38
 7/8 anonim válasza:
Nekem is csinálják ezt a tknőseim pedig még csak egy évesek!Ilyen fiatalon is pározhatnak?
2009. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

csak akkor fognak pározni ha látják hogy van hova letenni a tojásokat... nekem is voltak tekik de nem tudta hova rakni ezért csináltam egy homokos partszakaszt... pár napra rá már ment is az akció...

sajna tojás csak 2 lett nem tudom mért... lehet mert nekem is fiatalok voltak még akkor =)

úgyhogy ha nincs szerintem csinálj nekik egy homokos partszakaszt... =)

2009. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!