Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tudom elősegíteni a...

Hogyan tudom elősegíteni a siklók szaporodását?

Figyelt kérdés

Mikor idekölltöztünk kb 18 éve teli voltunk siklókkal a kert végében.

Minden eldobott dolog alá bemásztak ami védelmet nyújtott nekik.

Néhány éve nem látok már egyet sem.

De pocok az lett annyi,hogy embertelen minden gyümölcsfát kirágnak.

Gondolom a két dolog összefügg.

Arra gondoltam,hogy hátha van valami amivel életteret biztosíthatok számukra és akkor lehet visszatérnek.

Jobban örülnék, ha a természet megoldaná a helyzetet, sokáig jól működött.



#Erdeisikló
2017. dec. 19. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor valami írtja őket, vedd sámba, hogy az utóbbi időben mi változott, különös tekintettel az emberi tevékenységkre, akkor talán kitalálható, miért tüntek el. Ilyenkre kell gondolni p, hogy mindenki vett kutyát a környéken, vagy lecsapolták a közeli mocsárt stb.
2017. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Régen 6 kutyánk volt, ha betévedt egy kígyó az udvarba, pontosítok én már utánik csak fél kígyókat láttam.Sok baromfink volt azok is tizedelték őket és mégis sok volt.

Ha nem is mocsár de a kert végében van egy lezárt csatorna ami tényleg mocsárként funkcionált és az utóbbi nyarakban kiszáradt rendszeresen, a nagy aszályok miatt.

2017. dec. 20. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!