Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mekkora terráriumban lehet...

Mekkora terráriumban lehet tartani 2 király/labdapitont?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 2 királypitont de nem tudom hogy egy pár számára mekkora terrárium kell,egyáltalán lehet-e együtt 2 különböző nemű piton? Természetesen külön etetném őket.

2018. febr. 21. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem ne tarts pitont lakásban, hàzban.

Ha jól tudom, ezek 8-10 méteresre is megnőnek, akkor meg ha lenne egy mondjuk 50 nm-es terráriumod, még az is kicsi lenne neki!

Gondolj bele, a pitonok mozognak a dzsungelben, a folyókban, szabadban több négyzetkilométer a területük.

2018. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A királypiton maximum 1.5m esre nő meg. Te szerintem egy máski fajta pitonra gondolsz amiben igazad is van hogy meg nőnek akkorára, de ezért is nem olyan nagyot akarok.
2018. márc. 1. 13:38
 3/5 anonim válasza:
Ne kísérletezz vele
2018. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Soha ne tarts két kígyót egy terráriumba! Kivéve ha pároztatod őket, de akkor is csak a párzási szezonban!
2018. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A királypitonok területvédő állatok, nem lehet őket egy terráriumba tartani. Egy felnőtt királypiton számára egy 120x40es terrárium az ideális, ebből lesz szükséged kettőre. A kígyók kevés kivétellel nem társas állatok és nem tarthatók eggyüt.(ilyen kivétel pl a szalagos sikló, ahol akár 4-5 egyed is tartható eggyütt)
2018. márc. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!