Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha megmar egy sikló, akkor...

Ha megmar egy sikló, akkor valamit elkaphatok tőle?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem mérgező :D, de valamilyen betegséget terjeszt?
2010. jún. 10. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sikló nem tud megmarni
2010. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Dehogynem tud, harapni az is harap, nagyot.

De szerintem nem leszel beteg tőle.

2010. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

1. lehetőség: Azt nem tudod nekem beadni hogy egy sikló rádvetette magát és megmart.

2. lehetőség: elkaptad és bántottad. Akkor viszont elkapnálak és bántanálak. És nyugodtan bele is pusztulhatsz ha elkapsz valamit. (ha nem ez volt, akkor tényleg bocsi de szeretem a siklókat)

3. lehetőség: nem mart meg csak érdekel, akkor ne aggódj nem fog megmarni. Sokszor volt már a kezemben is sikló és nem is próbált megmarni.


Ha valami más akkor kíváncsi vagyok, hogy jött össze.

2010. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tetanusz, akár kutya, akár sikló mart meg.
2010. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megfogtam és betettem a járdáról a fűbe, ahogy letettem, megkapta a nadrágom. Agresszív kis jószág volt :)
2010. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem mart meg, csak minden nap olyan helyeken vagyok, ahol sok hatalmas sikló van, eszem ágában sincs elkapni őket és bántani :D Én is szeretek mindenféle állatot :)

2010. jún. 10. 23:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó. Egyébként most meglepődtem, hogy írták, hogy harapott. Én foglalkoztam siklókkal és tényleg sokszor fogtam már őket és még soha sem kapott oda vagy harapott meg egyik sem. Szóval azért ne bolygasd inkább. De ha mégis megharapna (ezek szerint lehetséges) akkor tényleg tetanusz.
2010. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Rám még rámugrott egy kb 10 éve siófokon a fáról!!


Majd bexartam, aztán néztük, hogy tele van az egész fa hatalmas siklókkal, a lombokon napoztak!!

2010. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Az a sikló nem rádugrott, hanem rád esett.. Szerintem ő is pont annyira majd' beszart, mint Te, hogy mi ez az izé ami itt mozog alatta :DDD
2010. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem felesleges parázni. Kígyókkal is foglalkozom jó ideje. Haraptak már meg siklók és óriás kígyók is. Folyt a vérem és ennyi. kimentem megmostam a kezem. De semmi gond nem volt. ;)
2010. jún. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!