Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ettől lehet nekem valami...

Ettől lehet nekem valami bajom, valami betegséget elkaphatok vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ide vagy az egészség témába kellett volna-e írnom de úgy döntöttem ide írom.

Szóval van egy kutyám akit én nagyon szeretek,sokszor ölelgetem,hagyom hogy megnyalja az arcom és mostanában puszit szoktam adni a fejére mert olyan kis puha és nagyon szeretem.Tudom hogy sok betegség lehet benne meg gusztustalan hogy az arcom nyalja pedig lehet előtte épp magát tisztogatta de nem bírom megállni hogy ne szeretgessem így.Kinti kutya 1 évbe egyszer van fürdetve nyáron,bundája néha kivan fésülve és a pincében sokat van főleg mikor hideg van leengedjük.Persze miután megszeretgettem megmosakszok rendesen.De érdekelne mások véleménye.


2011. jan. 7. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is puszilgatom a kinti, és a benti kutyáimat is, puszit ők is adnak nekem, és még soha semmi bajom nem volt tőle. Ha féregtelenítve, és oltva van a kutya, nem hiszem, hogy bármi betegséget elkaphatnál tőle.
2011. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
27%

A szaros seggét nyalta a kutya utána az arcod?

No comment!

2011. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan sűrűbben van fürdetve a kutyám, mert egy fehér havanesem van, de azért ő is ki-bejárkál a lakásből a kertbe, mivel kertes házban lakunk. Egyáltalán nem érdekel mások mennyire szörnyülködnek rajta, de velünk alszik az ágyban és imádom. Én sokszor megpuszilom, és neki mániája a nyalakodás. A párom minden reggel arra ébred, hogy a kiskutya nyalja a fejét, le sem lehet állitani. Szerintem nagyon sok ember puszilgatja a kutyáját, csak a fele sem meri bevallani.
2011. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
33%

Sok kutya tisztább mint néhány ember, én is szoktam puszi adni a kutyáimnak és ölelgetni őket. 21:31- nem üzenem, hogy

a hozzászólásod alapján leszűrtem, hogy jó nagy bunkó lehetsz és lemerem fogadni, hogy szarás után nem mosól kezet és úgy eszel.

2011. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű a helyzet.


ha megnyalja az arcodat, akkor arra figyelj, hogy a szádat ne nyalogassa, és ha bementél a házba, akkor azért moss arcot, meg kezet. ennyi...

2011. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát az én kutyám is puszilkodna állandóan, de én csak átölelem a nyakát. Nem engedem neki. Főleg amikor elötte kinyomódott a bűzmirigye, és lenyalogatta magáról.

Na akkor el is tolom magamtól. És megyünk mosakodni, mert ro..dt büdi.

2011. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komoly betegségre kicsi az esély.

Annyi, hogy a vérképeden látszana, hogy mennyire növekedett a fehérvérsejt- és a különböző baktériumszámod. Ez gyengít az immunrendszeren, de ez aztán még sok más hatástól is függ. Csak akkor van jelentősége, ha még más fertőző vagy akár karcinogén, DNS-romboló tényezők is együttesen jelen vannak. Ezért a legtöbb emberrel annyi történik, hogy néha kialakul egy-egy aftája és hasonlók. Ritkábban ótvar.

De annyit számít, minthogy nem mosol kezet wc, kerti tevékenység, stb. után. Úgyhogy elvileg nagy bajod nem lesz belőle, ha csak ezen múlik.

2011. jan. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!