Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van hüllő tenyésztős OKJs képzés?

Van hüllő tenyésztős OKJs képzés?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol? Vagy ez csak valamilyen kisállattenyésztős OKJ felső szintjén van? Esetleg hol tanulhatnék ilyesmit?

2018. ápr. 18. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
De drága vagy imádlak, Szerintem itt ilyen nincs. Menj be az állatkertbe vagy akvárium terráriumba, már oda ahol van és érdeklődd meg az igazgatótól vagy a gondozóktól.
2018. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt találtam : www.allatkertialapitvany.hu/kepzes-az-egzotikus-allatok-tartasarol-tenyeszteserol
2018. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Állattenyésztő képzésről még hallottam, de hüllő...

Esetleg, ha egyetemre mész állattenyésztő szakra és szakosodáskor ezt válsztod, de szerintem nincs annyi érdeklődő, hogy induljon...


Kérdezz az eladótól, ha már állatokkal kereskedik, akkor biztosan tudja, hogy kell őket gondozni.

Vagy, vannak hüllőkről, hüllőgondozásról szóló könyvek...

2018. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az a baj, hogy ahol lakok ott a kisállat boltba hüllőként max van 2 teknős. Az oldalt is köszönöm, csak ott meg sajnos csak örökbe fogadni lehet nem kifejezettem tenyészteni. Az érdekelne, hogy hogyan szerezhetnék nyilvántartásos "kenelt" vagy mit és hogyan adhatnám legálisan a hüllőféléket.
2018. ápr. 18. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Biológia szak?
2018. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most azon vagyok, de kifejezetten hüllők tenyésztésével szeretnék foglalkozni. A tenyésztés részével nem lenne baj, inkább az, hogy hogyan szerezzek hozzájuk papírt és áruljam legálisan.
2018. ápr. 19. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!