Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez milyen béka?

Ez milyen béka?

Figyelt kérdés

[link]

Remélem látható rajta. Világos a hasa vöröses alapon zöld foltok melyek mirigyeket tartalmaznak. Vékony testalkat.



2018. máj. 5. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöld varangy.
2018. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöld varangy. Nincs erős mérge, de ha fogtál egyet a kezedben, utána ne nyúlj,szemedbe, szádba, és moss kezet minél előbb!
2018. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fogni gogtam de nem mertem hozzányulni. Tavaj óta az ajtómba áll, idén terráriumba raktam. Holnap kap egy mégnagyobbat. Már csak az a kérdés mivel etessem. Mert csapnivaló vadász vagyok.
2018. máj. 5. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahol nagyobb terráriumot veszel, ott nem tudnak infót is adni?


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__2978113-hogy..


"Egész éjszaka vadásznak rovarokra csigákra lárvákra egészen hajnalig hajnalkor vissza mennek a búvóhelyeikre és ott pihennek egészen a következő estig." (Wiki)


"Táplálékai főleg rovarok, ezekre éjszaka vadászik. Ráveti magát szinte minden olyan, mozgó állatra ami kisebb, mint saját méretének fele." (Wiki)

2018. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöld varangy, etesd tücskökkel, sáskákkal, legyekkel, kukacokkal!
2018. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem tetszik neki az új helyzet. Fű van bőségesen azt cserélem van úsztatója ès ügyesebb vadász lettem csak nem tudom mennyit eszik és mit nem eszik meg. Ma odajött a kezemhez amikor ki akartam venni. Persze kesztyű van rajtam.
2018. máj. 6. 18:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Most már tudom mennyit eszik, örülök hogy gondoskodhatok valamiröl, csak az zavar hogy nem kezes. Menekül amikor ki akarom venni hogy kitakarítsam a terráriumát. Gondolom még vad vagy nem törődött bele a fogságba. Azt is tudom hogy nőstèny, egy hímmel jobban jártam volna. Kellene valaki aki èrt ennek a fajnak a szihológiájához.
2018. máj. 31. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, #ketteske vagyok.

[link]

Úgy látszik, mégsem elvarázsolt királylányt fogtál! :))

Annyi biztos, hogy minden magyarországi békafaj védett. Szerintem ne akard "megszelidíteni": részint vadállat, részint talán akkor se válna "kezessé", ha pirinyó kölyökbéka kora óta ismerne téged. Lehet, mindketten jobban jártok, ha hobbi-vagy igazán szakértő oldalakat keresel fel, olyanokat, akik tudják, miként bánj vele.

[link]

Gondolom, az rajtad áll, vagy bukik, hogy visszakapja-e még a szabadságát, szaporodhat-e tovább.

Ha komolyan gondolod a "békázást", akkor először teremtsd meg a feltételeket és szerezd meg a szakmai ismereteket : ne gombhoz varrj kabátot, hanem kabátra gombot.

Sok sikert, pusza mindkettőtöknek :)

2018. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!