Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős téma, kéne segítség?

Teknős téma, kéne segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van 2 ékszerteknősöm már több mint 1 éve . Fagyasztott halat adok nekik enni mindig és nagyon szeretik,mindig ráugrottak mikor oda adtam nekik. Azonban lassan 1 hete,hogy már bele se harapnak,nem esznek semmit és kezdek aggódni,mert eddig nagyon falánkak voltak. Arra gondoltam,hogy lehet beleuntak,ezért vettem nekik májat újításképpen,de arra rá se bagóznak...Nem tudom mi tévő legyek,eddig mindig ettek rendesen,és most meg hirtelen nem... Van valakinek bármi ötlete,hogy mi lehet ennek az oka?

2018. júl. 22. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen surun eteted oket? Nem koszos, algas a vizuk? Csak tiszta vizben taplalkoznak
2018. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-3 naponta etetem őket. Külön etetős edényük van,nem a vízben kapnak kaját. :(
2018. júl. 22. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Az édesvízi fagyasztott hal a legjobb és legtáplálóbb számukra, ne cseréld le. Próbálkozhatsz mondjuk egy kevés vízi növénnyel, a természetben a tavakban megtalálható növényekből is szoktak enni egy keveset.
2018. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap már 1 egész halat megettek ketten..de még mindig nem az igazi :( Máskor 1 halat megesznek egyedül
2018. júl. 26. 09:02
 5/5 anonim válasza:

Nem akarlak megijeszteni véletlenül se de amikor nekem a 2 ékszerteknősöm elkezdett nem enni, akkor azért volt mert tüdőgyulladásuk lett. Vagyis az egyiknek. Az pár héten belül el is hunyt a másik 1 évre rá szintén tüdőgyulladás miatti puffadás és éhezés miatt.

Ha továbbra se esznek ajánlom hogy vidd el őket állatorvoshoz (bár kétlem h ketten egyszerre lesznek betegek) az is lehet hogy a mostani időjárás miatt nem tetszik nekik a helyük.

2018. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!