Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknőseim mért harapnak...

A teknőseim mért harapnak ilyen nagyot?

Figyelt kérdés

van 2 db sárgafülű ékszerteknősöm. 1 fiú és 1 lány

Mikor adok nekik enni akkor a lány finoman elveszi éépen, hogy csak bekapja de a fiú olyan dúrván eszik alig merek neki enni adni! olyan nagyot bír harapni! ha berakom az akváriumba a kaját (beszórom) akkr nem találják meg és csak szét mállik. ezért csak kézből etetem őket


2010. jún. 20. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ők már csak ilyenek... :) ha egyszer kajáról van szó, akkor megbolondulnak, nagyon szeretik a hasukat és ilyenkor "vakok", nem látják maguk elött a kaját, mert csapkodnak a vízbe, mint a hülyék :D biztos megszokták, hogy kézből eteted.

Én fogpiszkálóra rászúrom nekik a halat, így nem tudnak megharapni ilyenkor, de azért egymásba beleharapnak...

2010. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ragadozók. A természetben nem gagyi teknőspufit esznek, ott halakat kell elkapniuk és megölniük az életben maradáshoz. Nekem a hétvégén az egyik teknősöm kiszökött a tóból, és amikor vittem vissza a helyére, mivel tele volt a kezem, megpróbáltam a könyökömmel az oldalamhoz szorítani. Úgy a hasamba harapott, hogy pólón keresztül is elkezdett vérezni. Hozzáteszem, nem mindegyik ilyen, valamint ez már 25-30 cm nagyságú, és szabadon (kertitóban) élnek.
2010. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az összes teki ilyen nekem 2 vörösfülűm van mind a kettő lány. Ők is ilyen dilisek
2010. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a nagyobb teknősök olyat harapnak mint egy kajmán sőt lehet erősebbet is mert erős állkapcsuk van.
2010. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak ennyit tudok a teknős harapásáról
2010. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azét, mert az állatvigban a teknősnek a legerősebb a harapása
2010. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is majdnem kiharapott egy darabot az ujjamból múltkor. Ha az egyik erőszakosabb, és gyorsabban eszik, a másiknak pedig így kevesebb jut, jobb, ha külön eteted őket. Én egy lavórba szoktam őket rakni, ami nem túl nagy, hogy megtalálják a kaját, és abba szórom...

Kézből elég veszélyes őket etetni.

2010. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

velem is igy van am sárgafülű ékszer

teki van amikor az üveg oldlára teszem az ujjam meg akarja harapni

2010. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!