Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Akvárium jó terráriumnak?

Akvárium jó terráriumnak?

Figyelt kérdés

van egy H:70xSz:30xM:40-es akváriumom.

gyíkot szeretnék venni (tobzosfarkú gyíkot). sziklás sivatagot kéne berendezni. elég hely marad majd neki ekkora területen?


2010. jún. 26. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
hátha le tudod zárni szellőző nyillásal a tetejét h ne jöjjön ki akkor ja
2010. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fém szúnyogháló lesz rajta fajin kerettel rögzítve :D engem az aggaszt hogy ugye a terrárium széles hosszú lapos, az akvárium keskeny hosszú magas.
2010. jún. 26. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, tesómnál is így van. De ha meglesz a gyíkod, látni fogod, hogy elég-e neki a hely :)

Esetleg kérdezd meg az állatkereskedésben, hogy 70*30 hely elég-e neki. A magasság mindegy.

2010. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyíknak szerintem jó lesz.
2010. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D akkor megúsztam egy kiadást :D másik kérdés: a köveket mivel ragasszam össze? szilikonnal mint az akváriumot?
2010. jún. 26. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Szilikonnal lehet persze, FBS-el szoktam ilyeneket, az is szilikon.
2010. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jo de amugy meik éri meg jobban hüllőnek egy terrárium vagy egy akvárium ári szempontbol?(bocs hogy ideirok)
2010. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ár szempontból az akvárium mivel az már van terrárium még nincs. am ahogy néztem az árakat a terrárium olcsóbb vmi oknál fogva.
2010. jún. 27. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!