Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valaki nem tud egy olyan...

Valaki nem tud egy olyan oldalt ahol terrárium készitéssel foglalkoznak? (lehetoleg olcson)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kéknyelvű szkinket és nem tudom honnan szerezhetnék terráriumot hozzá.Amugy a vásárlás nem 100%
2010. júl. 2. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, hol laksz, de kérdezősködj üveges után. Olcsóbb mint a bolti terrárium, úgy csinálják, ahogy te akarod, és még jól is jársz vele. Esetleg az expressz, vatera ami még jó, mert ott igaz, hogy használt, de olcsó terriáriumot kapsz.
2010. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán meg tudod csinálni, vagy csináltatni. Egy kis segítség:

http://www.youtube.com/watch?v=tbSuBZEpGH0

http://www.youtube.com/watch?v=yptXXWuhQb4&feature=related

2010. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és még várok sok hasznos tanácsot :D

Mert a kérdés alatt arra gondoltam hogy valakinek nincs-e rokona vagy barátja aki terráriumot készit.

2010. júl. 2. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok és segítek szívesen, ha nem lakunk túl messze egymástól. Műhelyem, szerszámaim vannak, azon gondolkozom, csinálok egyet én is magamnak, mert kapnék gabonasiklót ajándékba.


Írd meg hol lax, itt, vagy privátban. Üdv.

2010. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A második válaszolotol kérdezném hogy merre lak??
2010. júl. 3. 16:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert én bács-kiskunm megyében Kiskunhalason
2010. júl. 3. 16:54
 7/7 A kérdező kommentje:
na??
2010. júl. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!