Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szüksége van e éjszakai...

Szüksége van e éjszakai világítás egy gabonasiklónak?

Figyelt kérdés

A napokban vettem egy vörös gabonasiklót, és mivel még csak kezdő vagyok, az lenne a kérdésem, hogy éjszakára is szüksége van e világításra.

A válaszokat előre is köszönöm. 😊

Esetleg egy pár tanácsot is szívesen fogadok a tapasztaltabbaktól.



#gabonasikló #Éjszakai világítás
2019. ápr. 26. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted az élőhelyén 0-24-ben süt a nap?
2019. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi éjjel sose lámpáztuk, de azért fontos hogy ne legyen durván hideg a lakásban, de szobahőmérsékleten minden rendben lesz. Úgy emlékszem az elején heti 1-2szer kapott enni, újszülött egeret vettünk kereskedésben, amit betettünk hozzá. Később mikor nagyobb lett úgy vettünk egyre nagyobb egeret és ritkábban is kapott enni. Mi igyekeztünk kézhez szoktatni, a legkevesebb stresszel gyakran kivenni (nem evés környékén persze, hogy ne zavarjuk meg). Szép nagyra meg tudnak nőni, volt a terráriumban egy nagyobb ág levelekkel, fontos hogy úgy rendezd be hogy vedlésnél tudjon mihez dörgölőzni, de semmi se legyen túl éles. Valamint ezen az ágon szívesen is pihent, így praktikus, mert többet látod mintha valami alá mindig elbujdosna. Egy kis kő itatója is volt, amiben mindig friss víz volt.

:) Remélem volt köztük hasznos infó.

2019. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A második kommentelőnek:

Köszönöm szépen a tanácsokat, igen, szerintem hasznosak. 😊

2019. ápr. 27. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
ha hidegebb van nálatok,akkor inkább fütőlapot vegyél, amit a terrárium oldalához lehet rögzíteni
2019. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!