Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tudnám rávenni őket,...

Hogyan tudnám rávenni őket, hogy belemenjenek a kígyótartásba?

Figyelt kérdés
Szüleim (leginkább anyám, apám csak anyám miatt mond nemet) nem engedik, hogy kígyót tartsak. Még úgy sem, hogy közöltem velük, hogy nekik még rá se kéne nézniük, ellátnám én. Meg nem szeretnék egy hatalmas példányt, csak egy max 90 cm-s, méregfoggal nem rendelkező, nyugodt természetűt. Azért nem mennek bele, mert anyám fél a hüllőktől, meg a rágcsálóktól. Van rá esély, hogy meggyőzzem őket? Ha igen, hogy?

2019. máj. 20. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél egy mű kígyót,és teszteld a reakciójukat,(közelről nem valószínű,hogy megnézik). Ha jól reagalnak rá,akkor kicseréled egy igazira,ha nem,akkor meg nem történt semmi... :)
2019. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyagikat ki állná?

Ha koleszba mész, oda viheted?

2019. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm a tippet, lehet megpróbálom, bár édesanyámat ismerve egy kisebb sokkot élne át, mikor meglátná :DD


Második: Koliba nem terveztem menni, szóval azzal nem lenne gond. Az anyagi dolog egy mást téma, de megoldható lenne (HA belemennek)

2019. máj. 20. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Képzeld el, hogy mondjuk anyukádnál elszakadna valami és attól fogva minden nap nyers lófsz lenne az ebéd. Mivel tudna téged rávenni, hogy jó étvággyal üljél asztalhoz?
2019. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:



Második: Koliba nem terveztem menni, szóval azzal nem lenne gond. Az anyagi dolog egy mást téma, de megoldható lenne (HA belemennek)"


Aha...


terrárium, állat, eleség, fűtés, villanyszámla, orvos, vitaminok, aljzat, ...


Ez NEM ingyen van!

2019. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tisztában vagyok vele, ezeket is figyelembe vettem :)
2019. máj. 20. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Felnősz, külön költözöl, és azt tarthatsz, amit akarsz
2019. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!