Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hogy tudnám a...

Szerintetek hogy tudnám a lehető legjobban "hűteni" a görényemet ebben a kánikulában?

Figyelt kérdés
Na hát az a nagy helyzet hogy ő nem a család görénye hanem csak az enyém, én nálam van mindig bent a kis szobámban. Na szóval parketta van a szobámban úgyhogy nem volna szerencsés hogyha letennék neki valami kis kádat ő meg kipacsálná. Kérlek segítsetek!
2010. júl. 11. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fagyassz le egy ásványvizes üveget teli vízzel aztán rakd be neki:)
2010. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A ketrecbe?
2010. júl. 11. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
igen:)
2010. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert esténként az ablak alatt van és ott nincs meleg, napközben érdekelne, de azért köszi :)
2010. júl. 11. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Naponta többször adj neki friss vizet. Tehetsz még be neki húsítő palackot (de ne érintkezzenaz állat közvetlenül semmien jeges dologgal). Nálunk is parketta van, de kis vizet fel tudom törölni (mondjuk tényleg mindig figyelni kell rá amikor kilocsolja). Nálunk szereti még a hideg ubit és görögdinnyét (mag nélkül mindkettőt). Most ennyi jutott eszembe. üdv,
2010. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Húú nagyon köszi, majd megpróbálom :)
2010. júl. 11. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:

hűtőben hűtött járólap (darab) amit egy kiszuperált párnahuzatba téve betehetsz a ketrecébe.


Vagy fagyasztott vizes palackot fellógathatsz a ketrece fölé, úgy hogy ne érje el (= fizika = a hideg levegő lefelé száll)

2010. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én tudok egy jót, és még játszik is.

Engedj lavorba egy langyos, nem hideg nem forró vizet, mikor beleengedted a vizet, a tégy a vízbe kicsi labdákat, amiket be tud kapni, és közben hűsöl, meg búvárkodik is egy kicsit.

2010. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszikeeee :) Nagyonjó ötleteket adtatok :)
2010. júl. 12. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam a neten,hogy rakj a terrárium vagy ketrec fölé egy rácsot és arra rá azt amiben a kaját hűtik ha strandra mennek,hogy ne hűljön ki...bocs nem jut eszembe a neve xD
2010. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!