Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúlnak mi szüksége van a...

A nyúlnak mi szüksége van a farkára? (nem félre érteni)

Figyelt kérdés
Értem h pl a mokusnak egyensúlyozni, vagy a kutyának csóválni, de a nyuszin nem jöttem rá, h miért. Jó az neki valamire vagy csak van? Alig is látszik, kicsi is.

2019. aug. 10. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
lehet régen a fákon éltek, kellett hozzá az egyensúlyozáshoz, mint a macskáknak, mókusnak, majomnak, de lejött a földre és elkorcsosult, mert a földön nem kell neki.
2019. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Például egymásnak jelzőszerkezet. Idézet: "A nyúlkommunikációban játszik szerepet, például az udvarló baknyúl billegeti."
2019. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Van amelyik nyúl használja, van amelyik nem.
2019. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Test beszédre is használják. Felcsapják ha idegesek.
2019. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már egy hónapos a kérdés, de azért válaszolok.:)

A nyúl farkának az alja (legalábbis a vadonban) fehér, ugye ahogy írták elöttem a nyuszi felcsapja a farkát, így a többi nyuszi meglátja a fehér részt, és így tudják, hogy veszély közeledik, így jeleznek egymásnak a vadonban.

2019. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És amelyik nyuszi állandóan felcsapott farokkal jár? Na azzal mivan?
2019. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az biztos elromlott.
2019. szept. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor elég sok nyuszi elromlott.

Vannak egyedek amelyikek alapjáraton magasabban tartják a popijukat menet közben és emiatt a farkincájuk is folyamatosan égnek áll.

2019. szept. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!