Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora egy fiatal meg felnött...

Mekkora egy fiatal meg felnött csincsilla?

Figyelt kérdés
Van kb3hónapos csincsilláim (fiúk),nem egy alomból és ketrecből vannak vagyis nem ismerik egymást. Lényeg,hogy mekkorák széltében hosszában magasságilag mikor felnöttek lesznek mert most simán beférnek a szekrény alá ami 2cm magas rés. Még külön vannak mert tegnap hoztam haza őket és az egyik vadoc a másik meg bújosabb és nem tud mit kezdeni vele a vadocabbik. Tudom idő kérdése mire szeretni fogják egymást. De most a méreteire vagyok kíváncsi mire számítsak ,hogy lesznek e- nagyobbak vagy ilyen picik maradnak.öröm volt kivenni az egyiket a szekrény alol mert mikor toltam arrébb ő bújt befele, úgy kellett cuppognom,hogy kirakja a fejét mert akkor tudtam benyúlni ,hogy megfogjam. 😨nagyon megijedtem ,hogy baja lesz,de nem. Helyükön vannak, és a szekrényt is falnak toltam ne férjenek hozzá többé.Azért vagyok kíváncsi mekkorák lesznek ,hogy megmérjem a szobámban lévő helyeket hova tudnának beférni és akkor arrébb raknám a butort.
2019. aug. 11. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Tehát magadhoz vettél több állatot, és azt se tudod, mekkorára nőnek? Ne már...
2019. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És? Attól hogy azt írják kb 30cm még nem fogom tudni elképzeni az,hogy néz ki
2019. aug. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!