Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Mekkora egy fiatal meg felnött csincsilla?

Van kb3hónapos csincsilláim (fiúk),nem egy alomból és ketrecből vannak vagyis nem ismerik egymást. Lényeg,hogy mekkorák széltében hosszában magasságilag mikor felnöttek lesznek mert most simán beférnek a szekrény alá ami 2cm magas rés. Még külön vannak mert tegnap hoztam haza őket és az egyik vadoc a másik meg bújosabb és nem tud mit kezdeni vele a vadocabbik. Tudom idő kérdése mire szeretni fogják egymást. De most a méreteire vagyok kíváncsi mire számítsak ,hogy lesznek e- nagyobbak vagy ilyen picik maradnak.öröm volt kivenni az egyiket a szekrény alol mert mikor toltam arrébb ő bújt befele, úgy kellett cuppognom,hogy kirakja a fejét mert akkor tudtam benyúlni ,hogy megfogjam. 😨nagyon megijedtem ,hogy baja lesz,de nem. Helyükön vannak, és a szekrényt is falnak toltam ne férjenek hozzá többé.Azért vagyok kíváncsi mekkorák lesznek ,hogy megmérjem a szobámban lévő helyeket hova tudnának beférni és akkor arrébb raknám a butort.

aug. 11. 11:37  Privát üzenet  

A válasz
Tehát magadhoz vettél több állatot, és azt se tudod, mekkorára nőnek? Ne már...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 11. 15:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És? Attól hogy azt írják kb 30cm még nem fogom tudni elképzeni az,hogy néz ki

# 2/2Időpont aug. 11. 15:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aranyos csincsilla nevek Valaki tud mondani?
Csincsilla Dagu Patkány? Tudtok egy kis leírást adni róluk?
Fiatal hím, vadas színű vadászgörénynek mi legyen a neve? Lehet, hogy Zeusz lesz, de ha tudtok jobbat, mondatok más ötleteket is.
Hol tudok csincsillát és/vagy hörcsögöt venni?
2 hónapja kaptam egy 5 hónapos csincsillát aggódok érte mert amióta elhoztuk 1 korty vizet se ivott az első pár hétben almát se kapott de még ugyse ivott. A másik pedig az hogy...
Van eladó csincsilla (fiatal, egy év alatti) Sopron környékén?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!