Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mókus! Mi a véleményetek róla?

Mókus! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

már régóta szeretnék egy mókust de nem tudom hogy hogy vegyek-e

szerintetek??

akinek van kisállata atól tanácsokat (pi.:hörcsög csincsilla mókus ...)


2010. júl. 13. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. Nagyon cuki, szelídíthető, ha sokat foglalkozol vele, viszont állati sokat ugrál, és éjszaka nem lehet tőle aludni (én mindig kiraktam a szobámból a folyosóra esténként). Sajnos el kellett ajándékoznom, de nagyon hiányzik :(
2010. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a mókus viseli a legrosszabbul a ketrecben élést. Én is tartok rágcsálókat, de sose tetszett ahogy egy mókus pörögni próbál egy ketrecben. :(
2010. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kisállatom, csak kutya, cica, de egyébként imádom az ilyen kis szőrmokokat mint pl, mókus vagy görény:) Szerintem ha megtudod neki teremteni a megfelelő élőhelyet ahol jólérzi magát akkor miértne vehetnél:)
2010. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, annyi kell neki, hogy gyakran vedd ki a ketrecből, hadd futkározzon egy kicsit a szobában (persze veszélyes/törékeny tárgyakat tedd el)!

[link] Itt van sok hasznos infó róluk.

2010. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a mókus nem való háziállatnak. Nem hiszem, hogy jól érzi magát fogságban. Még, ha alkalmazkodik is a körülményekhez. Jobb nekik a szabadban.
2010. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Utolsónak:

A legtöbb állat jobban érzi magát a szabadban:)

2010. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát mókus? kicsit nem jo mert nincs semmi ahol mászkálna ugrálna tornázna az ágon mert kisi neki egy ketrec a hörinek nem volt már hörim és azt megengedték de most nem akarják de am ink legyen Albino Csincsilla küldök képet


Nagy kora: [link]


Kis kora : [link]


hát nem kis furika?

2010. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez a csincsi kiskorában olyan, mint egy kiscica! de drága! :)
2010. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk csíkos mókusunk volt, egyedül egy hím. Próbáltunk beszerezni hozzá társat, de a hím mókust is úgy sózták ránk hogy nőstény, iszonyatos verekedés lett a vége. Nálunk állandóan kiszökött, simogatni nem tudtuk, harapott (kegyetlenül). Nem nagyon szerettem meg.


Bár! A történethez az is hozzá tartozik, hogy kb 15 évvel ezelőtt volt és akkoriban a cs.mókusokat a "vadonból" fogták be, de a tapasztalataim alapján én inkább más kisállatot választanék: csincsillát. Na őket rettenetesen megszerettem :) kb 12 évig volt :) Iszonyat aranyos kis állatok, lehet simogatni, ha néha ! harap akkor is csak megfogja a kezemet, nem harap csontig! És sok mindenre megtaníthatók!

2010. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is szerettem volna ,de a Mókus nagyon nagy helyet igényel és rengeteg foglalkozást. És igy van ő viseli a legrosszabbul a ketrecben élést. Így inkább a törpehörcsögöt választottam.:)
2010. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!