Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenynuszim nem eszik, és...

Törpenynuszim nem eszik, és futni sincsk edve! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este még semmi baj nem volt, ma reggel pedig nem ette meg a kajáját, és mikr kiengedtem csak kijött és visszament, lefeküdt. Bogyózik rendesen, azzal nincs baj nem látok elváltozást. Mi lehet a baj?
2010. júl. 13. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Napközben egyébként sem annyira aktívak. Ebben a melegben meg nekem sem lenne kedvem futkározni. Tegnap délután én is kivittem a nyuszimat a kertbe, hátha szaladgál egy kicsit, de keresett egy árnyékos helyet, és egész délután ott ücsörgött.

Szóval szerintem ne aggódj, de ha este sem eszik, és ez még pár napion keresztül így lesz, szerintem megér annyit, hogy lássa egy orvos!

2010. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nEm hiszem hogy csak ez a baj ennél sokkal melegebb időben is vadul kap a magok után mert imádja. és gubbaszt, nem simán fekszik...:(
2010. júl. 13. 11:13
 3/6 A kérdező kommentje:
meghalt:( rip picinyuszim:(
2010. júl. 13. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Részvétem, szegény!
2010. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úristen, nagyon sajnálom, részvétem! Nem gondoltam volna, hogy ekkora a baj, és hogy ilyen súlyos. Kiderült végül, hogy mi volt? (Csak, hátha más is okul belőle, ha elkerülhető)
2010. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem volt erőm megvárni az orvost... Elindultunk vele, gubbasztott ugyanúgy, maga alá kakilt szegény, de még bogyósat. ölemben volt a kocsiban hűtöttem ahogy tudtam vizeztem a fülét és akkor láttam hogy elkékült a füle... Aztán a következő percekben rángott kettőt a lába, eldőlt és nem vett többé levegőt... Elvittük az orvosig, odaértünk, tisztességesen mindenkit kitaszítottam a sorból de a doktornő még nem volt bent. Az aszisztens megnézte és mondta hogy nem is kell megvárnunk:(

Meg akartam várni, de nem volt lélekerőm ott ülni így eljöttünk, és eltemettük a picinyem... Valószínűleg keringés/szív probléma lehetett, a füle szíéből ítélve...

Hát én sem gondoltam hogy ekkora a baj...azthittem felfúvódott vagy valami de úgy látszik nem... ha ezt tudom nem várok 3-ig... de nem gondoltam :(

reggel még csak kedvtelen volt.... :(

2010. júl. 13. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!