Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen neveket adnátok az...

Milyen neveket adnátok az egérkéknek?

Figyelt kérdés
Kaptunk 16 db fehér háziegeret. Kb fele nőstény és a fele hím. Milyen neveket adjunk nekik?

ápr. 23. 19:09
 1/5 anonim válasza:
87%
Szerintem a kaja nevek a legcukibbak pl:kókusz, kávé, karamell
ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha mind fehér, gondolom úgyse tudod megkülönböztetni, úgyhogy elég egy hím és egy nőstény név :D


Nekem minden eddigi házikedvencem római császárokról vagy híresebb történelmi személyekről volt elnevezve. (Augustus, Viktória, Katalin, Septimius, Constantine, stb.) Az egereknek is biztos ilyesmit adnék, nem vagyok túl kreatív

ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh, ugye nemek szerint külön vannak, vagy ivartalanítva vannak? Ha nem, akkor sajnos egy hónap múlva már vagy 100 egered lesz... 🥺
ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Ivartalanítva? Egerek? Nem hinném :D

Amúgy igen, kb 100 lesz belőlük 1-2 héten belül :D

ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Jerry, Mickey, Minnie, Grabowski, Lusta Dick, Sziporka, Kvarg Lipót, Speedy Gonzales
ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!