Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hörcsög vagy...

Szerintetek hörcsög vagy futóegér?

Figyelt kérdés
Melyikkel kell kevesebbet foglalkozni és melyik az olcsóbb?
2010. júl. 13. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a futó egér !! De ha nem akarsz velük foglalkozni akko minek kell ??
2010. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Foglalkoznék én velük csak nem akarok órákat rájuk szánni.Am kösz a választ.
2010. júl. 13. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyikre sem kell órákat szánni.Amúgy nem értem azokat,akik ideírják,hogy minek neked állat,ha nem akarsz vele foglalkozni.Pedig gondolom nem erről van szó,csak egy könnyen gondozható fajtát szeretnél,mert vagy nem akarsz rá órákat szánni,vagy nincs rá időd.

Mindkettő elég igénytelen fajta,napi szinten annyi,hogy friss vizet és gyümölcsöt,zöldséget kell nekik adni,meg hörcsögkaját/egérkaját.Hetente egyszer kitakarítod a helyüket,max.15-20 percet vesz igénybe.:)

2010. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem hörcsögöm van, én azt ajánlanám, de lehet, hogy csak azért mert elfogult vagyok :D

Nem tudom mi szól a két állat mellett és ellene, a hörcsög egy kicsit hangos éjszaka(legalábbis az enyém) néha alig tudok tőle aludni.A futóegér szerintem kevesebbet ugrál.

Sajnos nem tudom !:S

2010. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mongol futóegereim vannak, és őket minden nap ki kell engedni minimum (!) fél órára a szobába sétálni. A hörcsög elvan a ketrecében.
2010. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak mongol futóegereim és hörcsögeim is! A futóegereknek kell a foglalkozás, a hörcsög sokat alszik, ezért nem nagyon kell vele etetésen és takarításon kívül foglalkozni. Persze azért napjában többször ajánlatos kivenni őket, hiszen ki kell építeni velük egy bizalmas kapcsolatot. :)
2010. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor eldöntöttem a futóegérnél maradok.Még egy kérdés.Nem tudtok valahol Pestmegyében mongol futóegér tenyésztőt??
2010. júl. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!