Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem hagyja abba? (hörcsög)

Miért nem hagyja abba? (hörcsög)

Figyelt kérdés
Van két hörcsögöm(dzsungáriai t.hörcsögök)és addig nem volt bajuk míg egyik nap nem vesztek össze.Aztán sok időbe telt mire újra összetettem őket és úgy elvoltak mintha mi sem történt volna.Rá egy napra arra lettem figyelmes,h az egyik megint csipog de nem harcolnak hanem amikor a másik megérinti hátradobja magát és csipogva fekszik.
2011. okt. 29. 17:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Léci írjatok!!
2011. okt. 29. 18:33
 2/9 anonim ***** válasza:
A hörcsögök egyedül szeretnek lakni, nem kedvelik a társaságot, valószínűleg ezért nem csípik egymást.
2011. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
nekem a degukkal volt ilyen problemam, aztan a harciasabbat fogtam es bedobtam a madarpoknak, de mivel tul nagy volt neki nem ette meg csak meg marta, es "ne szenvedjen" alapon kivettem azt fel akasztottam egy damilra arra kovet kotottem es be dobtam a kutba, a problema vegulis megoldodott:)
2011. okt. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hörcsögök a természetben magányosan élnek, és nagyon védik a területüket. Nem szabad együtt tartani őket, csak ha tenyészteni akarsz, de akkor is csak időszakosan. Vedd őket szét végleg, mert komoly sérülések is lehetnek, ha eldurvul a dolog. Ez a hanyattvágódás egyébként megadást jelent, a gyengébb most így védekezik, de ettől még akár ki is nyírhatja a másik, mert a zárt helyen elkergetni nem tudja.
2011. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.Te jó ég,hogy vetted rá anyukád h tarthass madárpókot?XD

3.Köszi a segítséget,de kicsit sajnálom,hogy már nem lehetnek együtt.

2011. okt. 31. 08:44
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én tengerimalaccal tartom együtt Zebulont, és jól megvannak.
2011. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha htradobja magát azt jelenti, hogy meg akarja izéni.:DD hidd el nem baromság.ők igy csinálják.;)
2011. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálta hátradobta magát és csipogott. mikor már többször csinálta ezt nem tudtam mi van. azt hittem szórakozik meg minden egy pár nap múlva lettem rá figyelmes hogy aki hátradobta magát annak a hasa véres volt mintha a hús látszott volna. ezek után egyből szétválasztottam őket. de az volta az érdekes, hogy mikor szétválasztottam őket aki hátradobta magát volt agresszív aki pedig megtámadta volt a szelíd. én nem tudom hogy működnek. de sajnos a másikat vitettem el a hóhérnak és az agresszív maradt meg. de sebaj próbálok szelídíteni.
2011. dec. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha hátra dobja magát akkor megadta magát.Ha egyneműek, akkor normális, hogy veszekednek, de nekünk két fiú hörcsögünk van és naponta veszekednek (az egyik mindig megadja magát és a hátára fekszik) de megvannak.
2013. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!