Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a hörimmel? SOS

Mit tegyek a hörimmel? SOS

Figyelt kérdés

A gyakorikérdéseken olvastam,hogy lehet nyáron fürdetni őket,ki is próbáltam a hül.ye fejemmel, látszólag tetszett neki ,mert magától ment bele.Viszont azóta állandóan tüsszög.

Mit tegyek?Egy biztos soha többé nem rakom vízbe!

Előre is köszi


2010. júl. 13. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz mert meg is halhat.
2010. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megfázott a kis csimbi,az tuti!Hát valahogy kezelni kéne...
2010. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalt vagyok, két évig voltak hörcsögeim.

A hörcsög rendkívül tiszta állat. Nem kell, és szerintem nem is szabad fürdetni. De ha lehet ,akkor is csak langyos vízben. A hörcsög nagyon kicsi, szerintem az immunrendszere sem lehet valami hatalmas...

Hűsítés céljából én salátát tennék neki be inkább. Az enyém nyáron salátamániás volt. napi egy levelet fogyasztott :D

Hát én nem tudom, mit lehet ilyenkor csinálni. Az enyémnek csak külső sérülései voltak, amit meleg kamillával kezeltem. Utálta xD De azt belsőre nem lehet alkalmazni...

Nem akarok hülyeséget mondani, szerintem kérd állatorvos tanácsát.

Nekem végülis szerencsém volt, mert elég sok hörcsögtartó ismerősöm volt, sőt az egyik osztálytársméknak kisállatkereskedésük volt.

2010. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

azt elfelejtettem, hogy szerintem is megfázott... vidd el állatorvoshoz, mert tényleg meghalhat...

De minimum kérd állatorvos tanácsát, lehet, hogy úgyis tud tanácsot adni, avyg azt mondja, hogy vidd el.

2010. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazatok van megfázott!
2010. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt általában ilyen tanácsokat osztogatnak, aki nem tudja biztosan mi jó, mi rossz tanács, könnyen elhiszi a rosszakat is sajnos, ezért nem jó sztem az oldal azoknak akik ténleg nem tudják a kérdésükre a választ. Nem szeretnek úszni, utálják a vizet és belemegy az orrukba, fülükbe.
2010. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Holnap felhívom az állatorvost!

2010. júl. 13. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem is vidd el állatorvoshoz!

de egyébként máskor ne fürdesd meg, megtisztítja ő magát! :) forgácsot azt cserélj neki ha kell, de nem kell fürdetni. :)

2010. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A hörcsögöket nem kell és nemis szabad fürdetni. Vidd el állatorvoshoz.
2010. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!