Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Versele-laga hörcsögtápokat...

Versele-laga hörcsögtápokat lehet keverni?

Figyelt kérdés

Van 4 fajta, amin gondolkodom: nature, classik, complett, crispy muesly.

400-500grammos kis csomagban tudnék venni állateledelesnél. Ha veszek mindegyikből egyet és összekeverem vagy egyik nap ezt másik nap azt kapná vagy mindennap mindegyikből egy keveset?

Hogy változatos legyen, úgy tudom az a jó, ha minél többféle.


2019. aug. 31. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha változatosra szeretnéd akkor úgy is csinálhatod hogy egyik nap az elsőből másik nap a másikból stb és akkor 4 naponta kapja ugyan azt de nyugodtan össze is keverheted őket
2019. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne keverd össze, mert eleve az összes borzasztó silány minőségű. Vegyek olyan magkeveréket, ami eleve változatos és minőségi. Például Real Nature, Bunny Expert, Multifit. Vagy vegyél Dream eleséget a Hörcsögmentéstől, az a legjobb minőségű magkeverék az országban, közel 100 összetevője van.
2019. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hu, ez a real natur nagyon tetszik, ebből a fajtából a törpenyulas és tengerimalacos is jó minőségű?
2019. aug. 31. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos nem tudom, én csak a hörcsögös részéről tudok nyilatkozni.
2019. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Sajat tapasztalataim szerint kisse tul van porogve az etetes... Etettem en mar a "csodatappal" nem keves ideig (Dream). A fele noveny, amelyiket minden allatom válogatta, ismerosoke is. Több horim bundaja is tincsesebb lett, sprodebb, fogytak tole, nekem abszolut nem volt pozitív.

A multifit meg jo is lenne, de abbol sem eszik a növényeket, pedig sok van benne. A Realban vannak pelletrudak, szinten nem eszi egyik sem.

Most VL crispyvel etetek. Mind jól néz ki, a bundak szepek, tomottek, csillognak. VL tapban meg nem csalodtam, ellenben a Facen tulhype-oltakban mar többször is.

2019. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is a választ.

Én sajna nem nagyon értek hozzá, a lényeget viszont tudom: a nyuszi és malacka növényevő, tehát nekik széna/fű és növény alapú táp kell, míg a höri magevő/mindenevő, nekik a minél többfajta mag, a változatos és kevert táp kell, mint főtáplálék, de szükségük van az állati eredetű fehérjére és némi zöldségre is. Ezért én csak azt néztem, hogy minél vegyesebb legyen. A vl nature-ban vannak lisztkukacok is, a crispyben zödségek, a classik, az ilyen vegyes magvak, míg a complett tápszerű, de elég egyhangú.

A real naturet csak neten néztem meg, szerintem veszek abból is egyet és így mindet összeöntöm.

2019. szept. 1. 07:34
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
A VL-ben egy csomó műanyag szhar van. Színes bogyók, amik gyakorlatilag hulladékok. Azt ne a Real Nature-rel önts össze, hanem a kukába szórd...
2019. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A real nature nyuszinak és malacnak is jó. Na meg hörcsögnek is.

De a hörinek ne öntsd össze mert akkor lehet kapsz egy borzalmas analitikájú tápot amitől a hörid eszeveszettül hízni fog.Mindegyiknek megvan a saját analitikája ha összekevered akkor megváltoznak az arányok és lehet csak ártasz vele.

2019. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Így van. És a höris VL analitikája eleve borzasztó...
2019. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!