Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legnagyonn hörcsögfajta?

Melyik a legnagyonn hörcsögfajta?

Figyelt kérdés
Mármint van az az icipici van az a közepes és van az a nagy. Mert én megkaptam az állítólag legnagyobb fajtát. Ja és 2 hím van egy ketrecben. Azt úgy szabad?
2010. júl. 14. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a hörcsögök eleve "magányos farkasok", nem szabad őket együtt tartani, akár meg is ölhetik egymást, legyen akármekkora a ketrec/terrárium


bár állítólag azok a hörcsögök amik kölyök koruk óta együtt vannak nem bántják egymást, én ezt személyes tapasztalattal cáfolnám, általános iskolában voltak osztályhörcsögeink akik testvérek voltak és kiskoruk óta együtt voltak, mégis gyilkolták egymást, ezért szét kellett szedni őket


nekem szíriai aranyhörcsögöm van, szürke, hosszú szőrű, nem tudom mi számít közepes és nagy hörcsögnek, de az enyém nagyobb az átlagnál

2010. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a választ! De én nem úgy veszem észre hogy ölnék egymást. Egyszerre esznek, egyszerre mennek este aludni a házikójukba egyszerre futnak a mókuskeréken, szal úgy veszem ki hogy jóba vannak.
2010. júl. 14. 20:58
 3/12 anonim válasza:
100%
A szíriai aranyhörcsög a legnagyobb szerintem!
2010. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a szíriai aranyhörcsög. És valóban nem jó ötlet kettőt együtt tartani. Nekünk volt 2, lányok, és egyszercsak arra mentünk haza, hogy már csak másfél van :-/ igen, jól érted, az egyik félig megette a másikat. Inkább tartsd őket 2 külön ketrecben, biztos ami biztos.
2010. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! De én úgy gondoltam hogy akkor az aranyhörcsögök a legnagyobbak?
2010. júl. 14. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, igen.
2010. júl. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszike szépen! :)
2010. júl. 15. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Most még jól megvannak, mert nem ivarérettek, de ha azok lesznek...

Majd rájössz, csak ne túl későn!

2010. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
OK hát reméllem nemcsinálnak egymással semmit!
2010. júl. 21. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Amit terráriumban tartanak, abból az arany a legnagyobb, azok között is tud az átlagnál is nagyobb lenni. Egyébként a mezei hörcsög a legnagyobb szerintem.
2010. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!