Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek van tapasztalata tengeri...

Tevenyereggyarto kérdése:

Kinek van tapasztalata tengerimalacokkal?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki ,hogy nemsokára szert teszünk egy tengerimalacra. Konkrétan megmentjük, jelenleg borzalmas körülmények közt tartják bár elmondásuk szerint jó húsban van. Annyit tudok róla ,hogy kb 3 év körüli, tarka (tehát ilyen fehér-fekete-narancs) színű és valószinüleg nőstény. Egyedül volt tartva, max pár nyúl volt a társasága.


Ha tudtok szolgálni megbízható weboldalakkal és egyéb hasznos tanácsokkal akkor azt nagyon megköszönném!



2019. okt. 6. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezen az oldalon minden infót megtalálsz.

Ha kérdésed van szívesen segítek, 3 malaclány gazdája vagyok :)

2019. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Mindent tudok a tengerimalacokról. Kérdezz nyugodtan.Dolgoztam is velük és otthon is tartottam. A malackáim 10 évig éltek ami elég jó ajanlólevél. Sajnos a legtöbb honlapon, irodalomban marhaságokat írnak.
2019. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyedül nem boldogok. Mivel csapatokban élnek. Kéne mellé egy társ.
2019. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
2. Vagyok. Komolyan lepontoztatok meg szakmai segítséget ajánlottam? Remélem kaptatok érte kekszet.
2019. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok.

Kettes, szerintem a kommented hangneme miatt lettél lepontozva. Olyan hatást kelt, mintha vernéd a melledet a tudásodra, amiről ugyebár mi nem tudhatjuk, hogy valóban van megvan e, amit itt leírtál azt bárki elmondhatja magáról. Ezzel nem sértegetni akarlak, nem vonom kétségbe a szakértelmedet, de számomra sem volt kifejezetten szimpatikus amit írtál.

2019. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Itt álszerénykedni kell???!! Bocsi de évekig dolgoztam malacokkal, több szakirányú végzettségem van és az összes szakirodalmat elolvastam a témában. Azt hittem segítség kell nem szimpátia. De értem akkor simogassátok egymás fejét meg a malacot majd megdöglik.
2019. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Tengerimalacok.hu az egyik legmegbízhatóbb oldal, ahol minden alap le van írva. Szerintem nagyon jól összefoglalják, amit a kezdéshez mindenképpen tudni kell. Ha kérdésed van, én is szívesen segítek.
2019. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Off: Nekem mindegy ki milyen stílusban nyilvánul meg amíg értelmes dolgot ír. Pl: ha valaki k@rv@anyazva közli ,hogy a tengeri malacnak széna kell azzal többre megyek mintha édesgetve azt írná ,hogy tarthatom együtt pitonnal, nem lesz semmk baj.

Én mindenkire zöldet nyomtam ;)


On: Mindenkinek köszönöm a válaszát s a linket is!

Egyelőre nincs különösebb kérdésem, de köszönöm az eddigi segitséget!

2019. okt. 11. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!