Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fog ki mászni?

Nem fog ki mászni?

Figyelt kérdés

Van egy hörcsögöm. Eddig egy nagyon pici ketrecben volt 43*29*29. Az állatkereskedésben azt mondták elég neki. Aztán jobban utánna néztem a dolognak és hát rájöttem, hogy nem. Most csináltam neki egy faládából magyon nagy helyet.

86 magas és 55 magason van egy emelet. Ugye nemtud majd kimászni?

Vettünk rá csibe hálót, de én azt nem tudtam felrakni, majd apukám felrakja holnap. Addig nem fog ki mászni ugye? Az emetre direkt nem raktam semmit csak a tálkáját.

Félő, hogyha kimászik akkor sose találom meg :(


2019. okt. 23. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

A hörcsögök a vadonban egy síkban mozognak, mivel a természetes élőhelyükön nincsen szinte semmi, amire fel tudnak mászni. Emiatt nekik nagy alapterületű hely kell, és kerülni kell az emeleteket, mert nem érzékelik a magasságot, és félelem nélkül leugranak bárhonnan. Na most ez 55 cm magasságból simán halálos lehet, mert eltörhet valamije, vagy belső vérzése lehet. A kisebbik gond, hogy esetleg kimászik.


Egyébként ha az emelet felett van még van majd 30 cm, akkor valószínűleg nem fog kimászni. Bár nem mindegy, hogy törpétől vagy aranyról van szó.

2019. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Arany hörcsög.

Simán használja a létrát nem akar leugrani.

2019. okt. 23. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sem kell neki fél méter magasan emelet...
2019. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!