Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsög fel tud...

Az aranyhörcsög fel tud mászni egy meredek csövön?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Borzasztó ügyesek, ha nem túl széles a cső, simán.
2015. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oke koszi
2015. nov. 4. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés? Persze fel tud mászni csak oldalra kell fektetni a csövet...akkor visszintesen lessz akkor könnyebb neki. Gondolj arra hogy Ne nehezitsed hanem könnyitsed neki a mászást! Ha te bevásárolsz es Sok mindent veszel te sem viszed be a házba 87 szatyrot egyszerre hanem könnyüszerrel beosztast végzel és több fordulôval hordod be hogy könnyebb legyen. Gondolj erre az egyszerüség legyen a szemed elött a segitökészség a jòszandék és Ne a rosszindulat a probléma okozása a dolgok megnehezitáse.
2015. nov. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyugi. Nyugi. 😂 abban a ketrecben (eleg nagy ketrec..) abban van egy szint es ahhoz egy cső vezet fel. Es ezert kerdeztem
2015. nov. 7. 07:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem és kôszi a jòtanacsot hogy nyugi! Arra gondoltam amit ha nem is reszleteztem de ha masik szint van akkor egyszerübb a kis állatnak ha a masik szintre egy lapos kis gerenda vagy léc utján jut fel mint hogy ilyen idiôta kitolással segitesz neki mint hogy inkább segitenél nem pedig nehezitsed a kozlekedési lehetöséget. Gondolj bele ha TE egy emelettel feljebbre akarsz feljutni és neked is egy csövet tesznek oda hogy azon menjél fel szerencsétlenkedve, és amikor majd nem feljutottál lefordulsz és megütöd magadat. Na ebböl indulj Ki és Ne spritzeljen belöled a rosszindulat hogy segitség helyett kitolással azzal a szerencsétlen állattal. Szégyeld magad hogy ilyesmire vetemedsz a segitség helyett és még villogsz is vele itt hogy milyen jót mulatkázol hogy szegények kis állattal hogy kitoltál. Ejnye bejnye rontom bontom nem szép dolog !
2015. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ömm... mivan? 😂😂😂😂 en azert kerdeztem hogy tegyek-e ki neki egy falétrát... mert hogy ugye a horcsogok sokkal ugyesebbek mint mi, es az h en nem viztos h fel tudnek maszni lehet hogy o felmászik ba*zki
2015. nov. 7. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem hogy a hajnali dér csipje meg a fülcimpádat hogy még mindig itt tartasz.....ugylátszik TE szeretsz levelezni ....arra orientálodj légyszives hogy könnyebbé tegyed neki nem bonyolulttá ! Ha TE is ugy látod hogy a kis létra jobb akkor MIT görcsölsz itt a csövel? Hagyd a csudába a csövet és alkalmazzad a létrát a kozlekedési folyamat kivitelezéséhez és a csövet esetleg tedd a szád elé és használni szó csönek Amin hivhatod a kis jószágot ha élelmet adsz neki. A létra sokkal jobb és hatékonyabb mint a csö de gondolom nem kell géniusznak lenni hogy erre magadtôl is rá jöjjél. De a legegyszerübb lenne ha egy szinten tudna lenni akkor kimélnéd a fel Le rohangálastól mert az idövel a kis gerincének sem tesz jòt. Okci most amig fiatal semmi rendellenesség nem mutatkozik a fejlödésében de amikor középkort elérni akkor a gerinc hajlatoknál sorvadási tendencia merulhet fel ami átmenetileg folyamatossan ideiglenesitve csokkentheti az életbe tartalmát illetve leroviditheti mert fiatalok fel Le rohangálastól fel felé ivelt neki a kimutathatatlan de érzésileg fájdalom frekvenciában mutatkozo genetically hiba Ne menj messzire ha megnézem TE könnyebb felszaladsz egy lakotelepi házban a 5 ödik emeletre, de egy 55 éves ember vagy 65 éves ember már nehézkesseen birkozik mèg ilyen feladattal. Erre is gondolj kedves embertestvérem mielott ketszintü lakosztályt akarsz a kis bohém rágcsálônak kialakitani. Gondolom kis erkélyt is tervezel ahol reggelenként Ki ül bámeszkodni ha nem is kávezni vagy egy szállás cigire mert ugye a rágcsálônak a cigarettára vegzetes lehet mert beszivni tudja a levegöt de kifujni nem ami miatt felfuvodáshoz vezethet aminek az eredménye a halál...tehát Ne tegyed lehetöséget a dohányzásra mert az emberek is káros mèg a kis rágcsálônak is káros. Szoval egy szinten legyen a beszállasolása Ne cifrázzad a betegeskedsz divatos több szintü apartmanokat utánozva! Sok sikert kivánok megkülömböztetett szeretettel és Reméllem téves meggyözödésböl nem vontál Le negativ konzekvenciát és segitett a tájékoztatò jellegü informaciôm. Kellemes hétvégen neked és a kedves kis rágcsálônak igy ismeretlenul a jó szándék adalékával.
2015. nov. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre hogy sikerült ezt kinyögnie valakinek
2015. nov. 8. 09:26
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem teljesen fuggoleges a cső.... nemtom honnan vettetek fas:::zok
2015. nov. 29. 10:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszii a f***szok megnevezést, ha nem vetted volna észre, csak én meg a 36%-os kommenteltünk.... :( Én meg sztem tök normális voltam, bár mikor olvastam a többi 3 kommentet, jót röhögtem :D :D Amúgy meg nem teljesen tökmindegy? Ha nem oda rakod a kaját arra polcra, amihez a meredek cső vezet fel, akkor ha felmászik, felmászik, ha nem nem. Volt egy hörcsögöm, az nem mászott sehová, csak oldalt fel a rácsokon, aztán a két kis mellső mancsával így függve bemászott a ketrec közepére, és onnan elengedte magát, és ezzel szórakozott. Aztán áttettük akváriumba, nehogy megsérüljön.
2015. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!