Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek szabad adni...

A hörcsögnek szabad adni pop-cornt?

Figyelt kérdés
Még mit lehet adni neki ilyen ínyencségeket? :)
2010. júl. 17. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem natúr ízesítésűt igen, végülis az csak kukorica.. az ízesítetteket nem tudom bírja-e.
2010. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
sósat semmiképp ne adj neki,mert felpuffasztja! anaturtól sztem nem lesz semmi baja
2010. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Natúrt szerintem is lehet.Az enyém például imádja még a müzliszeleteket,a háztartási kekszet,a gabonapelyheket,a Győri Jó Reggelt kekszeket is,de ezekből persze csak ritkán kap,és akkor is keveset,"ínyencségként",hogy változatosabban tápláljam.
2010. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék semmilyen emberi táplálékot az állatkámnak, a sima pop-corn is olajos. Ellenben lisztkukacot adhatsz neki, azt szereik és kell is a fehérje miatt, meg kóstoltasd meg vele a különféle gyümölcsöket, zöldségeket.
2010. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Toppancs ***** válasza:
Lehet hogy hülyeség de mi mindent adunk neki ami nics tele E szémokkal és szinezékekkel. Szerintem adhatsz neki de csak keveset!:)
2010. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne!!!!!!!!!!!! Tilos!!!!!!!

(megfullad tőle,az én hörim a pop corntól pusztult el) :(

2010. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!