Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kopasz tengerimalacot vagy...

A kopasz tengerimalacot vagy a zebrapintyet válasszam? Hétfőre el kéne döntenem!

Figyelt kérdés

Van már 3 állatom,de a szüleim megengedték,hogy legyen még 1 kopasz malacom,vagy 2 zebrapintyem.Hétfőn megyünk a kisállat-kereskedésbe,és addigra döntenem kéne.Ha lehet,érveket is írjatok a malacka/zebrapinty mellett és ellen!

Köszönöm!:)

14/L


2010. júl. 17. 20:26
 1/7 anonim válasza:
A kopaszmalac elég trén néz ki, viszont vicces állat :D Főleg a hangja...
2010. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon cuki:P

De nem tudok dönteni,melyik állatot válasszam:(

2010. júl. 17. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A malackával tudsz játszani, a pintyekben viszont gyönyörködni tudsz. :)
2010. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem tudok dönteni:a játszást vagy a gyönyörködést válasszam?:)
2010. júl. 17. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
ebben csak te tudsz szerintem dönteni...
2010. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na most neked is leírom, hogy tenyésztőtől vegyél kisállatot, mert tuti fiatal lesz, kézhez szoktatott és egészséges, és olcsóbb is. Illetve mindkét állat tartásának nézz utána mert egy háziállat felelősséggel jár és a pintyek és a tengerimalac is elél min. 5évig. Tehát készülj fel a hosszútávra.
2010. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utánanéztem mindkét állat tartásának már a kérdés kiírása előtt,és valószínűleg a kopasz malacot fogom választani:)De még nem vagyok teljesen biztos benne.Ha a malackát választom,akkor nagy valószínűséggel tenyésztőtől szerzem be,de ha a zebrapintyeket választom,akkor inkább kisállat-ker.-ből:)

Köszönöm a válaszokat:)

2010. júl. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!