Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Süni Sziget megbízható?

A Süni Sziget megbízható?

Figyelt kérdés

[link]

Szeretnék egy törpesünit, de 100 km-es körzetben nincs tenyésztő (Győr-Moson-Sopron megyében vagyok). Találtam őket, de eléggé kereskedés szaga van a dolognak, bár adnak származási lapot és kézhez szokott sünit ígérnek. Vett már valaki innen sünit? Mik a tapasztalatok?



2019. dec. 22. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

1. A kereskedések szaporítóktól veszik nem tenyésztőtől. És általában beteg állatokat árul nagy haszonnal...

Sajnos nem ismerem ezt a honlapot, de valóban kereskedés szagú.

2019. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

3. Tenyésztő= azaz ember aki betegségekre szűri az állatait, tudatosan rak össze párokat a genetika jobbá tétele érdekében és az egészségesebb állomány kialakítása érdekében, évente max. 2-3 almot hoz le minimális haszon reményében.


Szaporító= azaz ember aki leszarja az egészségügyi szűréseket, találomra szapórít állatokat minél többször nagy haszon elérése miatt, általában egészen az állat haláláig elleti őket, ezeknek meg a beltenyésztett beteg kölykök lesznek az eredménye.

2019. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Hát valószínűleg nem tenyésztő,de ha az is akkor sem megbízható!Keressgess a linken egy megbízhatót,nekem is van sünim és valamelyik tenyésztő segít a szállításban is.

2020. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!