Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért harap a tengeri malacom?

Egyemke kérdése:

Mért harap a tengeri malacom?

Figyelt kérdés
Az van hogy igazából pár napja van meg de már megszokták környezetüket. És tegnap etettem a kezemből és evett aztán megszagolta az ujjamat aztán megharapott erősen. Najó mondtam biztos véletlen volt aztán pedig oda tettem az ujjam a tengerimalacom elé és megharapta. Pedig régebben csak nyalogatta meg kicsit harapdálta.meg ha kiveszem a ketrecből akkor vissza akar menni néha sikerül is nekik. És már félek oda tenni az ujjam. Mit tegyek hogy ne harapjon? Amúgy 2 van és mind kettó harap de leginkább csak az egyik

2019. dec. 28. 23:09
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nekem 4 éve van 3 tengerimalacom, teljesen normális ha harapnak nálam is az egyik aki a legharapósabb amikor először megharapott én is aggódtam emiatt de utánanéztem és arrajutottam hogy normális, a harapósabb nem igazán szereti ha felvesszük őt általában akkor szokott harapni és az már úgy erősebb,de ezt el kell viselni remélem segíthettem
2019. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem két lány van és egyik sem harap szándékosan. Ha túl kicsi ételt adok kézből, elöfordul baleset, hogy az ujjamba is belekap, de szándékosan soha. A tieid fiúk? Ivarosak? Mert esetleg lehet a hormonoktól.
2019. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az első vagyok, nálam is mindhárom lány és 2 nem harap szándékosan, az egyik amiről beszéltem sajnos igen, de csak ha felvesszük, ezért nem aggódok mert látszik rajta hogy csak jelzi hogy nem tetszik neki
2019. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utál téged vagy büdös
2020. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!