Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy nyulat de nem...

Szeretnék egy nyulat de nem tudom biztos jóválasztás-e. Utána olvastam és azt láttam hogy egy csomó pénzkidobás és egy csomó gondal jár. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 10:36
 1/7 anonim válasza:

Nekem volt nyuszim és egyáltalán nem pénzkidobás.

Sok gonddal sem jár.. Tiszta állat, mert nem mocskol annyit.

2020. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Minden állat tartása pénzköltéssel és kisebb-nagyobb gonddal jár. Ez a felelős állattartás. Ha nem tudod vállalni, akkor semmilyen állatot ne akarj inkább.
2020. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lépj be facebook Törpenyuszisok csoportba.

Ott sok infót tudsz gyűjteni és kérdezhetsz is.


Ha úgy vesszük minden kisállat tartása pénzkidobás hisz hasznot nem hoz.

Kinek mi a gond. Én szeretem takarítani a ketrecét, tiszta állatok nagyon, budiba wc-znek csak ki kell burítani és összesöpörni a kósza bogyókat/szénát.


Az orvos az nagyon drága és egyes nyuszik betegesek lehetnek. Mi is évente minimum háromszor ott hagyunk 20.000 forintot alkalmanként és ezen kívül vannak az oltások.

Persze vannak makk egészséges nyuszkók is.


Jól átkell gondolni.

2020. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Azt hitted, kis bohó, hogy könnyebb lesz az életed...
2020. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2020. márc. 7. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Plusz egy nyulat nem veszünk! A nyulak társas lények, ha egyedül tartod depressziós lehet. Vagy 2 nőstényt, vagy ivartalanított hímmel!
2020. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve kérlek azt is vedd figyelembe, hogy nagh hely kell nekik, hiszen sokat mozognak. Az állatkereskedésben kapható nyúlketrecnek hírdetett helyek nem elég nagyok.
2020. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!