Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi kell egy nyúl alomhoz?

Mi kell egy nyúl alomhoz?

Figyelt kérdés
van egy lógófülű törpenyuszim, kislány. ivaréretté vált és szeretnék egy almot. keresnék neki egy megbízható alkalmi partnert és kisnyuszikat utána. mennyi ideig vemhes egy nyuszó? kell e külön keti ha megszületnek a picikék?
2010. júl. 26. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el,remélem tudtam segíteni.Sok sikert hozzá!

2010. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy hónapig vemhes az anya nyuszi. A kicsik 3-4 napos korukban kezdenek szőrösödni. 10-12 napos korukban nyílik ki a szemük és kb. 6 hetes korukban lehet elválasztani az anyjuktól. :)

Nekem is vannak nyulaim, nagyon cukik a picik. :)

2010. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ha ebben semmi gyakorlatom nincs..szoval csak hobbiállattarto vagyok , akkor is belemerjek vágni? nem történhet baj?
2010. júl. 26. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
baj mindig történhet, nyulaknál az első ellések gyakran nem normálisak, fel kell készülnöd rá hogy esetleg baj lehet a szülésnél vagy agyontapossa a kölkyeit, kirángatja a fészekből, megeszi, vagy halva születik, nem minden rózsaszín. Ráadásul a hobbiból tartott nyulak, ha bolti eleséggel etetik általában elhíznak és bezsírosodik a petefészkük és egész életükre meddők lesznek(jobb is, ennek hála nincs túl sok felesleges nyúl, bárcsak minden állat, kutyák is így működnének).
2010. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!