Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény gazdik! Ti...

Vadászgörény gazdik! Ti mennyi időt foglalkoztok ("kötelezően") a göritekkel egy nap és olyankor mi a program? Gondolom játék, etetés takarítás stb. Ugye?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy vadászgörényt már nagyon sokat foglalkoztam velük a legjobb barátomnak is van 6 kis virgoncka, mostanra kb mindent tudok róluk.Csak egy valamiben nem vagyok biztos hogy lenne -e rá elég időm, hogy annyit foglalkozzak vele amennyit megérdemel/ amennyire szüksége van.Hétvégente nagyon sok időm lenne rá ink a hétköznapokkal van probléma.Lehet hogy a héten lenne olyan nap amikor csak egy órát tudnék vele tölteni.Mi a tanácsotok?Ez az utolsó évem a suliban.Utána elkezdek dolgozni.Várjam meg azt az időszakot?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 27. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! én mindenféleképpen azt tanácsolom,hogyha úgy érzed,hogy nem lenne rá elég idod,akkor ne vegyél! Az én kicsikémmel egynap kb 10órát játszok,persze néha már tulzás,de nekem mindíg kivan engedve,csak amikor nem vagyok otthon,akkor nem. Egész este ki van engedve és játszadozik. Napi 1 óra nagyon kevés egy gorénynek! nézd azt,hogy minden nap kell takarítani,az elején lehet még tobbszor is és már az elvesz a játékból kb 20percet. Ha nem akarod,hogy lehangolt,unatkozós legyen a gorényed,akkor inkább ne ezt az állatot válaszd magadnak!:) Remélem tudtam segíteni! Inkább akkor egy cicát:)

Clau

2010. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én idén leszek 13 éves.Görényem van.naponta 3-4 órát szoktam vele játszani,a nap 3/4ed részében szabadon van és nagyon szelíd.Az én szobámban lakik és néha velem alszik.Idén van nálam egy éve és suli közben is volt rá elég időm.Hétköznap ahogy hazaértem kiengedtem és csak este raktam be a ketrecbe(néha este se) dél előtt meg elvolt egyedül.Hétvégén meg sétáltunk:) Most épp odakint van egy kis ketrecben:)
2010. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát a görénnyel lényegébe együtt kell élni, mint egy cicával! Ha otthon vagy szabadon kell hagyni, hogy szaladgáljon melletted! És éjszaka is! Bezárva nem szabad tartani - vagyis szabadna, de nem jó neki :(
2010. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Háát én alapból úgy gondoltam hogy csak estére lenne bezárva persze néha kell egy alvó maci is :) csak amikor ugye napközbe mondjuk délután otthon vagyok , akkor nem mindig tudnék rá figyelni teljes egészében mondjuk adott esetben estig.
2010. júl. 31. 10:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Clau!Most hogy így vissza olvastam a kommented

felmerült bennem egy kérdés.Napi 10 óra? Hány éves vagy?Ilyen jó munkád van, vagy nem jársz suliba, hogy ennyi időtök van?Mázlista:)

2010. aug. 2. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Clau vagyok! Suliba járok még és amikor ott vagyok,csak akkor van bezárva az én kis majmocskám(kb 7-8óra) De még este is,sot reggel is amikor megyek még akkor is kivan engedve!:) esténként viszem sétálni,nagyon jó tud lenni egy kis tetsmozgás nekem is és a gorcinek is!:) Mostmeg ugye nyáriszunet van hawaii van mind2onknek:D

Remélem tudtam segíteni:D de ha mindenképpen ugy gondolod,hogy lesz rá naponta pár órád,innen-onnan lecsípsz egy kicsit az idodbol,akkor biztos vagyok benne,hogy jól ellesztek:)

2010. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja amúgy 16éves vagyok:)

Clau

2010. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!