Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a hörcsög ketrecek egymás...

Ha a hörcsög ketrecek egymás mellett vannak az zavarja a höriket ?

Figyelt kérdés

Szóval olvastam meg hallottam egy csomó helyen, h ugye stressz a höriknek más hörik jelenléte (ezért is vannak ugye külön ketóban), de a ketreceket is messzebb kell tenni egymástól v lehetnek egymás mellett ? Most mind 3 ketrec egy asztalon van és nem különösebben foglalkoznak egymással, de azért érdekelne :-)

Előre is köszi a segítséget 😊😊😊



2020. máj. 12. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem zavarja őket akkor nincs gond. Akkor kell messzebb tenni őket ha frusztráltak lesznek a másik jelenlététől.
2020. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
most megváltozott a gyakori?
2020. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg, nagyon rossz. Nem igazán átlátható.
2020. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Jaa sztm is ez a frissítés vagy mi elég rossz :-/

2020. máj. 12. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem látod hogy különösebben zaklatottak lennének akkor nem kell. Annyi távolságot azért hagyj közöttük hogy ne nyúlhassanak át egymáshoz


//Nekem tetszenek az új funkciók de ez a dizájn förtelmes, amikor először feljöttem a megújult oldalra kifolyt a szemem//

2020. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok, nekem is tetszenek, csak ez a stílus rossz szerintem is
2020. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaa 5-ös neked is köszi a választ, hát igen néha szagolgatják egymást, még nem nyúltak át, de akkor odább teszem :-)



/Szerintem is inkább szokatlan és nehezebb rajta kiigazodni :-/

2020. máj. 13. 15:45
 8/8 anonim válasza:
Ha messzebb teszed a ketreceket, akkor is érzik egymást. A szoba vagy ház másik végéből is ki tudják szagolni a másikat.
2020. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!