Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg hörcsög hogy jusson...

Beteg hörcsög hogy jusson tápanyaghoz, ha nem eszik?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka a hörcsögünk (dzsungáriai törpe, 4 hónapos) kimászott a terráriumából, és leesett az asztalról. Azóta nagyon bágyadt, furcsán viselkedik. Szinte csak alszik és iszik, azt is nehezen. Voltunk dokinál, aki fájdalomcsillapítót adott, mást nem tudott tenni. Viszont aggódom, hogy nem eszik.. hiába rakjuk be a kedvenceit is. Van esetleg valami ötlet? Én tápoldatra gondoltam, de nem találtam ilyesmit. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 5. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan másik orvos.

Az országban kb csak 8 orvos ért a hörikhez.

Facebookon a hörcsög imádók csoportba tudnak segíteni hova fordulhatsz a höriddel.

2020. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy feljebb írják, másik doki, méghozzá mielőbb.
2020. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom belső vérzése lehet. Nem erőltetném az evést hanem vinnem értelmesebb dokihoz. Sajnálom, valószínű rosszul esett. Az én hörcsögeim is estek le asztalról, de meg se kottyant nekik.
2020. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Kisseb fecskendővel vagy pipettával próbálkoz.
2020. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába tömöd tele kajával, ha 4 bordája törött, és fájdalmai vannak. Vidd el egzotikus állatokhoz értő orvoshoz. Pl közülük egyhez:

[link]

2020. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utóbbi linket én is megtaláltam, és fel is hívtuk azt a 3-at, akikhez el tudtunk volna jutni, de egyik sem tudott fogadni minket hirtelen. Tanácsot kaptunk tőlük, illetve felajánlották, hogy gyógyszerért elmehetünk. Az alapján vissza mentünk az eredeti rendelőbe, ahol másik orvos volt már, ő kezelte fél órán át,tényleg alaposan megnézte és próbált segíteni, és adott gyógyszereket is, de sajnos aznap este elment közülünk a kis gombóc... Mindenesetre köszönöm a válaszokat. Próbáltunk gyorsan cselekedni...
2020. jún. 7. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!