Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen étrend szerint etessem...

Milyen étrend szerint etessem a dzs. Törpe hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Lett egy dzs. Törpe hörim. (a régi arany hörim sajnos meghalt)és azt akarom kérdezni, hogy milyen étrend szerint etetitek a höriteket. (tudom hogy kell neki :mag keverék, zöldség,gyümölcs, fehérje) csak azt nem tudom hogy naponta hányszor adjak neki ezekből és mennyit. És egyépként még azt, hogy hogyan tudnám teljesen kézhez szoktatni. (egy olyan állatkereskedésből van ahol nagyon jól bánnak velük, külön terráriumba tartják őket és úgy lehet választani, hogy berakhatod a kezed a terráriumba és meg is simizheted) én egyépként aranyhörit akartam újra de több helyen is voltam h vegyek de mindenhol azt mondták h egyenlőre nem lesz. (ő volt az utolsó höri és az egyetlen) és nem vad vagy ilyesmi, mert már vettem ki a kezembe, de amikor utánna akarok nyúlni kicsit fél de meglehet fogni. Ezek lennének a kérdéseim.

2020. máj. 30. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Az etetéssel nagyon nem vagy kéobe mert gyümölcsöt nem igazán kaphatnak.


Lépj be a hörcsög imádók facebook csoportba és ott segítenek kiválasztani a megfelelő magkeveréket illetve hogy mikor mit és mennyit adhatsz a hörinek.

2020. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt minden le van írva

[link]

2020. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló által feltüntetett weboldal a legjobb höris oldal. Olvasd át a többi menüpontot is.


Röviden:

Magkeverék napi 1 evőkanállal kell. Zöldség vagy zöld eleség napi 1x. Fehérje pedig 2-3 naponta. Gyümölcsöt max havi 1x kapjon.

2020. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jól mondják csak az első válaszolóval nem értek egyet mert igenis kaphatnak gyümölcsöt pl 3 naponta mondjuk 3-4 fél centis kis kockát egy almából
2020. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 naponta is nagyon gyakori. Törpe hörinek nincs szüksége gyümölcsre. Túl cukros és nagyon hízlaló.
2020. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
10%
Mindig legyen a táljában hörcsög táp, ha elfogy adjál neki frisset. Bármikor kaphat gyümölcsöt zöldséget, csak néhány nap múlva vedd ki tőle nehogy elrohadjon
2020. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nem szabad állandóan előtte lennie mert kiválogatja a legzsírosabb magokat, a többit elraktározza, tehát jól elfog hízni.
2020. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!