Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni egyiptomi ugróegeret? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
Hálás köszönetem a válaszolóknak.

2020. jún. 12. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
A kisállatkereskedésekben szokott lenni. Nem biztos, hogy mindig van, de még tudod kérdezni, hogy esetleg várható e valamikor. Nemtudom merrefelé laksz, de ahol lehet kapni ilyen különlegesebb hörcsögféléket, teknősöket, kaméleont stb. ott ugróegér is szokott lenni.
2020. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Kisállatkereskedésből semmilyen állatot nem szabad venni, max halat de azt is csak akkor ha ért hozzá az ember.


Facebookon vam az Egerentyűk csoport, ott érdeklődj hátha van tenyésztő.

2020. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Bármelyik bővebb választékkal rendelkező kisállatkereskedésben.
2020. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Kisállatkereskedésbe nem veszünk állatot.egér tenyésztő meg nincs magyarországon.
2020. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már megnéztem 2-3 állatkereskedést de nem találtam sajna.

2. Köszönöm!

2020. jún. 12. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
A kereskedésekben sokszor azt se tudják milyen állatot tartanak. Rendkívül rossz körülmények között vannak tartva az állatok, a beltenyészet sem kizárt. Kisállat kereskedésből tilos bármilyen élő állatot venni!
2020. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!