Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vemhes az egerem?

Vemhes az egerem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy diszállatkereskedésbe vettem 2db lány japán táncoló egeret(tuti lány mind 2!)

10napja vettem őket, és kb 3napja vettem észre hogy az egyik többet eszik és nagyon sokat iszik illetve a hasa is kerekedik de nem nagyon csak éppen egy kicsit azota nem is nő nagyon vagy lehet csak én nem látom mivel minden nagy ugye etetem őket stb.. az lenne a kérdésem hogy ha 10 napja vettem es ha vemhes (szerintem az csak max pár db lehet benne) akkor szerintetek hány napja lehet még hátra???:) ja és a cicjei is minta nagyobbak lennének meg rozsaszinebbek


(Nem szaporitom őket 2lányt vettem hogy ne legyen szaporulat de sajnos ez igy alakult!



2020. jún. 24. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Sikeres párzás után, 18-21 nap a vemhességi idő. Az ellés időpontját jelzi, hogy egy nappal a kicsik születése előtt a nőstény készít egy mélyedést."
2020. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
20-22 nap a vemhesség, ha már látod, akkor csak pár nap van hátra. Akár 5-10 utód is lehet. Majd írd meg, hogy mi a helyzet.
2020. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy elotte elkapta egy talpra esett eger legenyke? :)
2020. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek hány napos vemhes lehet akkor ha 3napja vettem észre ?
2020. jún. 24. 13:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve a másik lány egér nem bántaná majd a kicsiket?? Most nagyon jol elvannak nem veszekednek együtt alszanak meg minden mást együtt csinálnak szinte
2020. jún. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!