Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vemhes a tengerimalacom?

Vemhes a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

Kb 1-1,5 hónapja hoztunk el állatkereskedésből (tudom,hogy sokan nem igazán örülnek ennek) 2 kislány malacot,az egyik malacka már akkor is nagyobb volt a másiknál,de be tudtuk annak hogy lehet mások a felmenők. Azt vettem észre hogy az egyik malacka a nagyobbik napról-napra teltebb,míg a kisebbik(aki ugyan annyi ételt kap) ilyen feltűnő változásokon nem esik át. A nagyobbik malacka mostanában gyakran "csipog" amire azt olvastam, hogy keresi társát/párját. Az állatkereskedésbe azt mondták még fiatalok,nem ivarérettek..de ezek után ki tudja.

Remélem tud valaki segíteni,előre is köszönöm.



2019. nov. 17. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
25%

"Az állatkereskedésbe azt mondták még fiatalok, nem ivarérettek..."


És mégis mit gondolsz, mennyi idő kell, míg azok lesznek? Istenem... Állapítsa meg egy hozzáértő a nemüket. Ha tényleg vemhes az egyik, azonnal vedd külön őket.

2019. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!