Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A macska és a nyuszi lehetnek...

A macska és a nyuszi lehetnek barátok???

Figyelt kérdés
Vettem egy nagyon helyes kis törpenyuszit ,de az helyzet ,hogy nekem már van othon 3 éves macskám és azt szeretném megtudni ,hogy lehetnek e barátok illettve a macska nem e bánthassa a nyuszit???
2020. jún. 26. 13:38
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/180 A kérdező kommentje:
anyám azt üzeni macksa nem bántsa a nyuszit
2020. szept. 13. 20:15
 112/180 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire nem érted, vagy csak tetteted!? A pofozás bántás! Bármilyen sérülést okozhat a nyúlnak! Ráadásul a nyúl elég törékeny állat is. Az hogy anyád nem hiszi el nem azt jelenti, hogy nem létezik a probléma. Gondolom ha valami baja lenne, akkor is itt kérdezgetnéd, hogy mit csinálj, ahelyett hogy elvinnéd orvoshoz.
2020. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/180 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg azt mondta az apám, hogy a haldokló tengerimalaccal az állatorvos már nem tud mit kezdeni, vágjuk agyon. Nem hittem neki, elvittem az orvoshoz, és még mindig él.
2020. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/180 A kérdező kommentje:
azok tik vagytok elég szomorú hogy ilyen apád van !!!
2020. szept. 13. 20:47
 115/180 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem nem érted mi a probléma. A nyúlnak akkora ketrece van, ami még egy hörcsögnek is kicsi, és állandóan kint van egy nála legalább 3x nagyobb makacs, nevelhetetlen ragadozóval, ami nem csak stresszeli, de még bántja is. És te nem csinálsz semmit, mert anyád azt mondta, hogy nem bántja. azt már csak félve kérdezem meg, mivel eteted a nyuladat? Mert ilyen szaktudással kinézem belőled, hogy azt sem tudod, hogy mivel kell. Egyáltalán utánanéztél a tartásának mielőtt megvetted (gondolom kereskedésből)? Mert ha megtetted volna, akkor láttad volna, hogy nem pici ketrecben tartjuk a nyulat, és azt is hogy zsákmányállat. Azt meg gondolom sejted, hogy a macska ragadozó, ami azt jelenti, hogy az ösztönei arra késztetik, hogy levadássza a zsákmányállatot. A kereskedések, és szaporítók célja, pedig 99,999999%-ban, csak az, hogy eladják az állatot, ezért azt mondják, amit a vevő hallani akar. Akármilyen nagy szakértőnek tűnnek, valójában maguk sem tudják miről beszélnek, csak jól tudják előadni. Ebből lesznek az olyan gazdák, mint te.
2020. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/180 anonim ***** válasza:
88%

Szóval anyukáddal laksz a leírtak alapján és ha te vagy 29 éves, anyud kb. 55-65 éves. Ahelyett, hogy pihenne a TE nyuladra és macskádra vigyáz, mert te itt írogatsz a GYIK-en.

Én is ilyen gyereket szeretnék ha felnövök!

2020. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/180 anonim ***** válasza:
100%

Most nem az a szomorú, hogy 28 éves elmultál, és még anyáddal laksz, hanem az, hogy felnőtt létedre anyád nélkül nem tudod megoldani a problémát, és jobban hiszel neki, aki távol van, hiszen írásban kommunikálsz vele, mint saját magadnak.

Csakúgy sugárzik belőled az értelem, te vagy sötét világunk pislákoló fénysugara! (Ez szarkazmus volt, csakhogy mindenki értse)

2020. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/180 A kérdező kommentje:
mit tik tudjátok hogyan éllek én tik törődjetek a magatok dolgával !!
2020. szept. 13. 22:00
 119/180 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem tudsz írni, ajánlom egy nyelvtan könyv megvételét.

2) Én lesz@rom, hogy te hogyan élsz, én a nyulat sajnálom. Neki is vannak jogai ő is érző lény, nem biodekoráció. Attól, hogy ő nem tud beszélni, még ugyanúgy szenved. Gondolom a macskát sem tartod többre. Eleve neked el sem kellett volna vinned azt a szegény nyulat, mert nálad csak szenved, és annyira makacs, és önző vagy, hogy ezt nem bírod belátni. Vagy biztosítsd neki azokat a körülményeket, amit a nyúlmentés oldalán írnak, vagy add oda valakinek, aki tudja biztosítani. Nem a te életeddel foglalkozom, hanem az állataidéval.

2020. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/180 A kérdező kommentje:
nagyon sokat oda csak kajálni jár
2020. szept. 13. 23:01
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!