Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy pici patkányt(...

Találtam egy pici patkányt( még nincs nyitva a szeme) a kertben, mit adjak neki enni és mit csináljak vele, hogy túlélje?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Az még szopna, te nem tudsz semmit csinálni elfog pusztulni.
2020. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Mi ez a sok kérés hogy a károkozókat akarják menteni? Add a macskának, vágd agyon, vagy hagyd a fenébe.
2020. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Legközelebb ne találd meg...
2020. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj meg, de te egy troll vagy szerintem és ugyanaz, aki kiírta a "Találtam kis egereket a kertben, csukva a szemük, mit csináljak velük?" kérdést, és ugyanezekkel a szavakkal mint ezt a kérdést is. Már unalmas.
2020. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Létezik természetes elhullás. Nyugodj meg, a testvérei elegen maradtak ahhoz, hogy rövid időn belül ellepjék a házatokat.
2020. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

lapáttal üsd agyon

A patkány egy élősködő rágcsáló ami a ház körül található összes kisállatot és baromfit megtámadja és megöli, ráadásul fertőző is az emberre is veszélyes virusokat hordoz magában

Nem szívesen látott vendég sehol sem, nem véletlenül irtják őket véget nem érő módban

2020. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
de buta válaszolók vannak itt,remélem tudjátok,hogy némelyik patkány okosabb és tisztább mint ti...
2020. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lena7 ***** válasza:
72%
2 opció van. Vagy ott hagyod, ahol találtad, vagy felneveled, de szerintem nem kéne neked egy patkány. (Alapvetően rágcsálók,kárt tesznek mindenben és betegségeket hordoznak. Egy álszenteskedésben vett patkány és egy random talált patkány közt óriási külömbség van. Szerintem hagyd ott, ahol találtad.
2020. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Végül beláttam, hogy nem kellett volna felszednem, lehet beteg is volt és nem tudhatom nincs e parazitája(legalábbis ezzel vigasztalom magam), ezért elbúcsúztunk egymástól:(

2020. júl. 25. 19:18
 10/13 anonim válasza:
69%
Én menhelyen dolgozom és ha behoznak hozzánk valamilyen kis állatot ami még szopna... mondjuk általában valamilyen védett kis porontyot pl kisdenevért, kissünit, kismókust... akkor kecsketejet vagy tápszert adunk neki fecskendőből és ajánlatos melegítőlámpa alá tenni. De sajnos nagyon kevés esély van a túlélésre. De azért akadt olyan akit sikerült felnevelni. És a patkányok intelligens állatok, szóval ha próbálkozni akarsz vele akkor tedd azt.
2020. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!