Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A földre esett denevér eltud...

A földre esett denevér eltud magától repülni?

Figyelt kérdés
vagy neki csak zuhanásból megy?
2020. aug. 6. 23:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Miért lenne beteg kérdés? :O Csak érdekel ha találnék egy denevért a földön akkor vajon segítségre szorulna e vagy magától eltudna repülni. Mert templomtornyából szoktam látni hogy zuhanórepüléssel jönnek ki.

Első te nagyon vicces vagy ezt még nem halottam.

2020. aug. 7. 00:04
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha földön találsz rá szegènyre, akkor mindenképp segítségre szorúl.


A fővárosi állatkertben fogadják őket, de ha nem bízol meg bennük, akkor a Fióka és Madármentő oldalt ajánlom a facebook-on, profi állatmentők,ott van az elérhetôségük, facebook messanger-en keresztül is válaszolnak, ha nem veszik fel a központi hívószámot és segítenek. De van még egy pár állatmentő szervezet

2020. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A denevérek nem esnek csak úgy maguktól a földre, valószínűleg komoly sérülése van. Szóval nem.
2020. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
2020. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Kissebb emlősökön is segítenek a madármentős csoport profi tagjai és azt hiszem, a budapesti állatkert mentőhelye is fogadja őket.
2020. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Berepült hozzánk kiraktam a teraszra a földre aztán eltűnt gondolom elrepült
2020. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Berepült a lakásba egyik reggel még sötét volt. Nem találtam. Nappal lett meg világosban meleg volt . Kitettem az erkélyre ,de nem mozdult. Kereste a sötétséget az erkélyen. Majd amikor jött a szürkület szépen elrepült.

Csodás lények apró szeme van ,és meg pislogni is tud.

2020. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!