Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rétről szedett már kiszáradt...

Rétről szedett már kiszáradt szénát ehet a törpenyuszim?

Figyelt kérdés
A nyuszim a lágyabb szárú szénát szereti de tegnap véletlenül egy durvább fajtát vettem neki. Hétfőig nem tudok elmenni boltba de az a fajta amilyet vettem egyáltalán nem ízlik neki. Arra gondoltam hogy kimegyek a közeli rétre (ahol kb egy hete kaszáltak) és hozok neki az ottani kiszáradt szénából de nem vagyok benne biztos hogy jót tenne neki. Ha valaki esetleg tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném!

2020. aug. 14. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni réti szénát a nyusziknak, az is a rétről származik. Nyugodtan szedhetsz neki, nem lesz baja.
2020. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Csak nem árt tudni milyen növény fauna van a réten mert valamelyik mérgező. Kerti füvet is száríthatsz szénának ez is jó.
2020. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell kiszáradnia, friss legyen inkább, és nézd át, nincs e közte mérgező növény. Ja és a bolti szárított szénát felejtsétek el.
2020. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!