Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok tényleg nem...

A tengerimalacok tényleg nem ehetnek uborkát és salátát?

Figyelt kérdés

Én úgy tudtam,hogy ehetnek,de itt azt írják,hogy nem:O

[link]


2010. aug. 5. 15:50
 1/8 anonim válasza:
ez hueseg !!!nekem vn tengerimalacom ketto is az egyik 7 a masik 6 es fel eves kicsi koruk ota adok nekik salatat meg uborkat es semmi bajuk nm volt es most sincs most is eppen a az egyik pihizik a masik meg az itatobol iszik
2010. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,ez szerintem is hülyeség!
2010. aug. 5. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kedvence az uborka, most hogy szezon van minden nap kap egy jó nagyot a kertünkből. Salátát is szereti, de boltiból meg kell mosni mert vegyszeres és a külső leveleket inkább ne add.
2010. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 noree. ***** válasza:
Ehetni éppen ehetnek, DE a saláta és az uborka is nagyon felszívja a vegyszereket, mint pl permetszer. Ezért nem javasolják. Ha kifogsz egy olyan fej salátát vagy egy olyan ubit, amibe sok a vegyszer, akkor akár egy óra alatt megöli a malackát. Én csak saját salátát szoktam adni a malackámnak, mert mi nem permetezünk, boltit sosem kap. De egyébként nagyon szeretik :)
2010. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. aug. 6. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 is, úgy eszik az uborkát mint aki még életében nem látott kaját, és semmi bajuk. Salátáról nincs sok tapasztalatom, érdemes vetni(akár erkélyládába is, én is ott termesztem)tépősalátát nekik, nagyon szeretik, és nagyon sok vitamin van benne!
2010. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindkettőt nyugodtan adhatsz nekik, teljes lelki nyugalommal elfogyaszják. A salátával csak annyit kell vigyázni, hogy ha sokat kap, akkor felfújhatja az állatot.
2010. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm:)
2010. aug. 9. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!