Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kicsi süniket mivel lehetne...

A kicsi süniket mivel lehetne etetni, hogy biztos nőjenek akkorára, hogy átvészeljék majd a telet?

Figyelt kérdés

Róluk lenne szó:


[link]

[link]


A lényeg röviden:


Falun lakunk (nem Magyarországon), a csűrben meg mindig vannak sünik. Idén eddig láttam egy nagyot, egy nagyobbacska kis sünit, meg ezt a 2 csöpséget.


Ezek ketten meg szerintem túl kicsikék ahhoz, hogy csak úgy magukra tudjanak annyi ételt gyűjteni, hogy télig rendesen felnőjjenek. Kicsit későn születtek.


Tegnap adtunk nekik tepertőt és flekkennek való húst. (Mindkettő itthon nevelt állatból származott) Viszont a húst ilyen formában nem tudnánk nekik mindig biztosítani, ha lássuk őket.


Bolti dolgokat, mint pl a szalámi vagy a parizer kaphatnak-e? Vagy a tepertő magára elég-e így kiegészítésnek?


Az állatboltos sünitápok, vagy hasonlók kizárva, mert a környéken nincs olyan. A Kauflandos kutya/macska tápot meg inkább hagyom. Jobban járnak...


Tehén tejet úgy tudom elvileg nem ehetnek, így ha a macska elől nem eszik meg (mint az elődeik :D ) nem is szándékozok adni nekik


Attól még hogy a tegnap meg voltak etetve, az este még vadásztak, szóval az étvágyukkal és az önállóságukkal nincs baj.


+ Egy fél utcával arrébb pár hete egy nagy sünt egy autó elütött, ami meg lehetséges, hogy az anyjuk volt.



2020. aug. 30. 12:46
 1/7 ichigo126 ***** válasza:
100%
Ne haragudj , de tejjet a macska sem ihatna......ès nem vàrosi prûrd vagyok èn is falun èlek csak hogy tisztàzzuk elõre.
2020. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nálunk a cica kajára mennek rá, de a répát is szeretik!
2020. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ichigo126 ***** válasza:
100%
De nem kôtözködès hõl írtam hanem a macska ès a te èrdekedben is😀
2020. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy szakértő, de nekem úgy rémlik, hogy a sünik szeretik a gyümölcsöket. Szóval lehet azt kéne megpróbálni.

Alma, áfonya stb

2020. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként cukik
2020. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szaraz macska tápot adhatsz nekik, nalunk is azt zabaljak suttyomban.
2020. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Prémium macskatáp mehet, de semmi tej.
2020. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!