Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a tengerimalaca...

Hogy vegyem rá a tengerimalacaim, hogy egyék meg a szárított csipkebogyót is a kajájukból?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
sehogy. ha nem kell nekik, ne erőltesd
2020. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Egyél velük 😄
2020. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Etess magaddal olyat amit nem szeretsz!
2020. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
hát ha minden mást megettek, és már csak ez van a táljukban, akkor 1 napig ne adj nekik mást, amíg azt meg nem eszik. Ha esteleg 1 nap múlva sem eszik meg, akkor adj nekik mást és fogadd el, hogy azt nem szeretik. Gondolom te sem eszel meg minden ételt, ami létezik.
2020. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem szabad nekik olyan tápot adni,amiből tudnak válogatni,pont ezért. Vegyél egységes,pelletált tápot
2020. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4es: egész nap bent van nekik de szerintem csak megrágcsálják, de muszáj adnom rendes kaját, mert biztos megennék a csipkét is ha ízlene nekik

5ös: elején ezt vettem nekik, ez vált be, szeretik is, a csipkén kívül mindent megesznek

Összes többi válaszoló: azért örülnék neki, ha megennék, mert nagyon sok benne a c vitamin...

2020. szept. 4. 22:44
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"muszáj adnom rendes kaját, mert biztos megennék a csipkét is ha ízlene nekik" .... "azért örülnék neki, ha megennék, mert nagyon sok benne a c vitamin" .... "Hogy vegyem rá a tengerimalacaim, hogy egyék meg a szárított csipkebogyót is a kajájukból?"


Elkéne dönteni mit szeretnél, mert ha azt szeretnéd, hogy megegyék és ne csak rágcsálják, akkor nincs más megoldás, mint hogy nem hagysz nekik más opciót, még akkor sem ha nem szeretik. Vagy ha elfogadod, hogy nem ízlik nekik, akkor egyáltalán miért született meg ez a kérdés????

2020. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok más ételben is van C vitamin, de a leghatékonyabb, ha külön csepp vagy aszkorbin sav por formájában adod nekik. Ha nem szeretik a csipkebogyót, ne erőltesd.


Én is ajánlom a jó minőségű pelletált tápokat. Ezekben megvan minden szükséges tápanyag, és minden szem egyforma, így nem válogatnak. Ráadásul ha jól választasz, a rost tartalmuk is sokkal magasabb, mint a vegyes tápoknak, ami a tengerimalacok érzékeny belének sokat számít.

2020. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy nem jön be nekik,de csak jót tenne nekik ha megennék, ezért megkérdeztem hátha valaki tud egy módszert ilyen esetre...

És ha nem értesz hozzá nem kell kommentálni. Köszi!

2020. szept. 4. 23:01
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Honnan veszed, hogy nem értek hozzád? Honnan veszed, hogy nekem nincs három tengeri malacom? Honnan veszed, hogy ha valami nem jön be nekik, meg fogják enni, csak azért mert egészséges, ha nincsenek rá kényszerítve?

Én sem eszem meg a spenótot csak azért mert tudom, hogy egészséges. De ha éheznék, akkor valószínű két pofára tömném magamba, hisz mindenkit hajt a túlélési ösztön.

2020. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!